Rodzaje gier dla fanów tego typu rozrywki

By admin
W erze Internetu, gry to kluczowa kategoria, dla której większość osób używa z łącza. Z każdym rokiem graczy w różnym wieku przybywa, tak jak i gier, które można zarówno zakupić, jak i spróbować swych sił online.


Jedna z dostępnych gier w Internecie to Pirate Storm, która podbija serca tysięcy osób – szczególnie pasjonatów żeglarstwa oraz nieco bardziej mistycznych części – piratów i stworów.
sport - perspektywa
Autor: Jared Hersch
Źródło: http://www.flickr.com


Gra polega na walce ze wspomnianymi wcześniej maszkarami i wyzbytymi ze wszelkich uczuć kapitanami ciemnej strony. Warto jednak dodać, że na morzu nie zabraknie też innych graczy. W grze Pirate Storm należy spełniać stawiane przed graczami zadania, a także chronić własny statek (www.sofun.com.pl/) i załogę przed atakującymi wrogami. Głównym zadaniem jest zbieranie spotkanych skarbów i dodatkowo zatapianie statków innych graczy. Jest to niesamowita przygoda o charakterze survivalowym. Na samym początku gracz musi – razem ze swoją załogą – zlikwidować przeszkody w postaci potworów, a następnie stoczyć walki, aby wzbić się na szczyty i pozostać morską legendą. Wraz z upływem kolejnych etapów, poziom trudności gry rośnie, lecz również i rozrywka jest większa.


gry wyścigi
Autor: mrgreen09
Źródło: http://www.flickr.com


Wśród gier znajdzie się też coś dla pasjonatów motorsportu i walki na torach. Jeśli ktoś chce odnaleźć najlepsze gry wyścigi to jedna z kategorii, która ma grono fanów.
Pisk opon, warkot silników i walka na torach, a nawet ulicach to niesamowita okazja na wczucie się w postać kierowcy wyścigowego. Wiele z nich oferuje niesamowite emocje, a także – grafikę zbliżoną do pprawdziwych wyścigów rodem z F1, bądź innych prestiżowych serii, które są cenione przez tysiące pasjonatów.