Każdego dnia wzbogacani jesteśmy nowinkami. Jaka metoda Tobie odpowiada? Jakie lubisz informacje? Jak preferujesz je otrzymywać?

By admin
Niemal każdego dnia dowiadujemy się czegoś nowego o świecie, łapiemy się na tym, że nowa porcja wiedzy umie otworzyć nam oczy na wiele zjawisk i inspiracji. Właściwie to nigdy nie mamy dosyć, jeśli zauroczy nas coś, zachwyci chcemy dostawać tego jeszcze więcej.


Fragment gazety
Autor: Tony Cairns
Źródło: http://www.flickr.com
Każda porcja informacji, które są dla nas użyteczne w różnych częściach życia, czyni nas bogatszymi i pozwala na odkrywanie nowych rzeczy. Ciekawostki ze świata, informacje, czy wiedza są jak podróże, które umożliwiają nam odkrywanie nowych miejsc, lub powrót tam, gdzie już byliśmy, ale znów chcemy powrócić.

Każdy ma swój sposób na wzbogacenie zasobów własnych informacji. Ktoś będzie potrzebował najbardziej wzniosłych doznań związanych z estetyką, wizualnych i muzycznych, wszystko
Poranna prasa
Autor: Julie anne Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
poniżej tego poziomu warte jest tyle, co funt kłaków. Inny będzie bardziej spokojny, ale także będzie wymagał czegoś ponadprzeciętnego. Wreszcie jest mnóstwo ludzi, których nie interesują jakieś wzniosłe wymagania, im wystarczy dobry artykuł, fajna książka, niekoniecznie o rzeczach wielkich, istotnych, po prostu chcą się czuć dobrze z lektura, pragną czytać takie pozycje, jakie ich interesują.

Są też ludzie, którym wystarczą najzwyklejsze gazetki promocyjne jak te z Promocyjni, stąpają twardo po ziemi i zależy im na jak najniższych cenach. Daleko im do bujania w obłokach, lecz myślą jak zaoszczędzić kilka dodatkowych złotych. Mawia się, że tak najczęściej działają osoby starsze, które, mają dużo czasu. To oczywiście wielka nieprawda, gdyż w każdym wieku znaleźć można ludzi, którzy będą wertowali takie gazetki promocyjne w poszukiwaniu ciekawych ofert. Zresztą, jakby to odebrać na bardziej wszechstronnym pojmowaniu to przecież nie wyklucza jedno drugiego. Przecież osoba, dla której niezwykle ważne są doznania duchowe czy artystyczne, może także z pełną pasją przeglądać gazetki promocyjne.

A czemu nie? Są jakby dwa światy, jeden to świat przyjemności, drugi to świat realny, a każdy z nas (bogaty czy biedny) poczuje się lepiej, jeśli może zaoszczędzić troszkę. I nieważne, czy na co dzień słucha muzyki klasycznej, czy disco-polo, w kwestii niewielkich przyjemności, takich, jak ciekawe konsumenckie oferty jesteśmy bardzo do siebie podobni.