Koszulka z nadrukiem – nietuzinkowy prezent dla rodziny

By admin
Szeroki asortyment upominków i rozmaitego rodzaju gadżetów w sklepach pozwala kupić idealny prezent dla bliskiej osoby. Jednakże wybór nie zawsze jest łatwy, zwłaszcza wówczas, gdy chcielibyśmy podarować prezent rzeczywiście nietuzinkowy, a więc taki, którego nie da się tak po prostu kupić od razu w sklepie i który będzie wyjątkowy, ponieważ dedykowany jedynie tej konkretnej osobie. Tego rodzaju podarunkiem mogą być na przykład popularne coraz bardziej ramki 3D ze zdjęciem danej osoby, ale także bardzo ciekawym rozwiązaniem są koszulki z nadrukami.


t-shirt
Autor: Post Memes
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie aktualnie chcą się wyróżnić z tłumu tak, żeby móc zostać dostrzeżonym i zapamiętanym. Ciekawa koszulka z napisem okazuje się być do tego celu idealnym rozwiązaniem. Może być to świetny prezent zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych osób. Duże pole do popisu będziemy mieć między innymi wówczas, gdy zdecydujemy się na sklep, który umożliwia indywidualne skrojenie koszulki i zamówienie do niej odpowiedniego napisu. Wówczas na takiej koszulce może się znaleźć praktycznie wszystko i jedyne ograniczenie stanowi nasza wyobraźnia.


Pamiętajmy jednak, że nie można używać tekstów ordynarnych lub nieprzyzwoitych, nawet, jeżeli chcemy, by koszulka była „śmieszna”. Świetnym pomysłem jeśli chodzi o tego rodzaju prezent jest podanie takiego nadruku, który będzie dotyczył indywidualnie osoby obdarowywanej. Dlatego przykładowo możemy kupić koszulkę piłkarską z ulubionym numerem naszego syna i z jego imieniem i nazwiskiem. Dzięki temu będzie będzie on podwójnie uszczęśliwiony podczas gry w piłkę nożną, jako, że będzie się czuł niczym prawdziwy zawodnik, a w dodatku będzie wyróżniał się spośród innych graczy. Propozycje fajnych nadruków - link.


t-shirt
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Oprócz imienia i nazwiska można decydować się na teksty, które w jakiś sposób mają związek z konkretną osobą, chociażby tego typu jak: „jestem wagą”, „lubię sport” i tym podobne. Dzięki takiej koszulce osoba ją nosząca będzie mogła w pewien sposób się wyrazić. Świetnym pomysłem są również zabawne koszulki, które rozbawią taką osobę, ale również otoczenie. Istotne w tym wszystkim jest to, aby napis na koszulce był indywidualnie dopasowany do osoby, która będzie ją nosić. Tylko wtedy prezent tego typu okaże się na pewno trafionym zakupem.