sieci

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Na wyjątkową okazję daj coś odpowiedniego

Hotel Pałacyk w Legnicy
Autor: Hotel Pałacyk
Źródło: hotelpalacyk.pl
Urodziny to istotne święto w każdym kalendarzu. Choć nie wszyscy je obchodzą co roku, bywają niezwykle ważne okoliczności, w jakich każdy obchodzi swoje urodziny.


Takim świętem są z pewnością 30 urodziny.

More

Z czego wszyscy lubią się śmiać oraz czy humor rysunkowy to dobry sposób na przyjemne spędzenie wieczoru?

humor rysunkowy
Autor: Mad House Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Znamy wszyscy grafiki w gazetach, jakie pokazują jakiekolwiek śmieszne sytuacje. I akurat tego typu satyryczne rysunki można by wyszukać w dowolnej gazetce.

More

Każdy ma jakieś pasje - są tacy, którzy kolekcjonują znaczki, a inni monety - niekiedy jednak chcemy pozbyć się nieużywanych kolekcji

xbox
Autor: - EMR -
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli przykładowo nasz dziadek miał hobby i kolekcjonował stare monety, to miał prawo w spadku oddać nam swój skarb. Jednakże, my nie zawsze musimy jego miłość rozumieć i podzielać.


Jeżeli od dzieciństwa pasjonowaliśmy się kolekcjonowaniem przykładowo starych monet, bo wpoił w nas tę pasję dziadek, to możemy przejąć potem jego kolekcję oraz ciągnąć jej powiększanie.

More

Dzisiaj w internecie można spędzić czas bardzo ciekawie i rekreacyjnie, gdyż dostępne są różnorakie gry oraz aplikacje

rakieta tenisowa
Źródło: pixabay.com
Komputer można stosować na mnóstwo sposobów: do pracy, jak także do przeróżnych zajęć rozrywkowych. Dosyć sporą popularnością mogą pochwalić się gry komputerowe.

More