wypoczynek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co warto robić w wolne chwile, czyli nie tylko telewizor zasługuje na uwagę

dziecko przed telewizorem
Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Wprawdzie tempo naszego życia staje się wyjątkowo szybkie, ale nie oznacza to, że nie mamy nawet odrobiny wolnego czasu. Każdemu z nas zdarzają się czasem wolne chwile, które można przeznaczyć na rozmaite formy wypoczynku. Program TV nie jest jednak tym, co aktualnie sprawia naszym rodakom ogromną radość. Jeszcze wcale nie tak dawno temu zdecydowana część z nas w istocie mogła spędzać całe dnie, oglądając swój ulubiony program TV. Na chwilę obecną sytuacja ta wygląda zupełnie inaczej.

More

Udane wakacje poza granicami kraju - odpowiednie biuro podróży i koszty związane z podróżą z dalsze zakątki Ziemi

podróże egzotyczne
Źródło: pixabay.com
Niemal cały rok wszyscy z nas czekają na wymarzony urlop. Zależnie od naszych potrzeb tudzież możliwości finansowych możemy zdecydować się na wczasy zagranicą bądź w ojczystych kurortach turystycznych.

More

Najwspanialszy Nowy Rok wyłącznie na Mazurach. Uroki polskich Mazur.

sylwester
Autor: Zamek Kliczków
Źródło: Zamek Kliczków
Planując wyjazd w czasie utęsknionego urlopu większość z nas wybiera polskie wybrzeże. Do przemyślenia mamy dwie możliwości – miejscowości położone przy nadbałtyckim brzegu oraz pojezierza. Kto z nas nie ma przyjemnych skojarzeń związanych z letnim spacerem wzdłuż brzegu przy zachodzie słońca? Lub kto z nas nie uwielbia pluskania się w wodzie w wakacyjne popołudnia? O ile wypad nad Bałtyk jest doskonały na lato i upalne miesiące, tak te zimowe dobrze jest spędzić na pojezierzu.

More

Bali - piękne wyspy

zachód słońca na plaży
Autor: Damian Gadal
Źródło: http://www.flickr.com
Pomysły na wakacje należy wybierać z głową, wnikliwie analizując każdą możliwą propozycje wakacyjną. Warto nastawić się dziś na bardziej czynne formy odpoczywania oraz na co ciekawsze oferty agencji turystycznych, lub też zaufać sprawdzonym od lat lokalizacją.

More