film

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wiele wielkich premier w tym miesiącu.

opinie
W tym miesiącu swoją premierę miało mnóstwo filmów oraz gier komputerowych, na jakie czekamy niemalże rok. W sklepach z grami na regałach leżą już świeże pudełka z grami fanów RPG, zaś w Multikinie oraz kinach IMAX wyświetlane są od dziś filmy serii Star Wars.


Rozpocznijmy być może od omówienia gry Final Fantasy ps3, czyli świeżego arcydzieła Hironobu Sakaguchiego, pomysłodawcy całej bez mała serii gier z cyklu FF.

More

Gdzie mamy szansę wyszukać program tv?

muzyka - wyobrażenie
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba wiedzieć co leci w telewizji

More

Zalety korzystania z dowolnego wydania programu tv.

telewizor
Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
W niejednym domu normalnym asortymentem kuchni jest lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna oraz kuchenka mikrofalowa. W bardzo wielu kuchniach jest także telewizor bądź radio.

More

Jakie filmy oglądać

filmy blu-ray
Autor: Fachstellen für Öffentliche Bibliotheken NRW
Źródło: http://www.flickr.com
Różne produkcje kinowe to obecnie coś niezwykle istotnego dla prawie każdej osoby, która troszczy się o oglądanie najkorzystniejszych dzieł światowego oraz polskiego kina, stara gonić nowoczesne trendy filmowe oraz być cały pora z nośnikami, takimi jak na przykład blu-ray. Konkretny nośnik dużo zmienia w percepcji obrazu, wpływając w poważny sposób na jego jakość. Filmy fantasy blu-ray wyglądają dzięki temu ciekawej od takich zwyczajnych, choćby z płyt DVD albo też z telewizora. Ich oglądanie w nowoczesnym standardzie dostarcza zdecydowanie najnowszych emocji, które dobrze przeżyć. W ten sposób nawet klasyczne już aktualnie pozycje uzyskują nowego uroku, wydają się niezwykle warto więc z nimi zapoznać.

More

Świąteczne zakupy

Autor: stevendepolo/ flickr.com
Zbliżają się święta, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdziecie mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla maluchów proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny upominek dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.

More