film

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wiele wielkich premier w tym miesiącu.

opinie
Kilka dni temu swoją premierę miało wiele filmów oraz gier komputerowych, na jakie czekamy niemalże dwa lata. W salonach z grami na stoiskach leżą już świeżutkie pudełka z grami fanów RPG, zaś w Multikinie i kinach IMAX wyświetlane są od dziś ekranizacje serii Star Wars.


Rozpocznijmy być może od omówienia gry Final Fantasy ps3, czyli świeżego cudeńka Hironobu Sakaguchiego, pomysłodawcy calutkiej bez mała serii gier z cyklu FF.

More

Gdzie mamy szansę wyszukać program tv?

muzyka - wyobrażenie
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Powinniśmy sprawdzić co trzeba przejrzeć

More

Zalety korzystania z dowolnego wydania programu tv.

telewizor
Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
W każdym lokum normalnym wyposażeniem kuchni jest lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna oraz mikrofala. W bardzo wielu kuchniach jest także telewizor bądź radio.

More

Jakie filmy oglądać

filmy blu-ray
Autor: Fachstellen für Öffentliche Bibliotheken NRW
Źródło: http://www.flickr.com
Różne produkcje kinowe to teraz coś ponadprzeciętnie istotnego dla niemal każdej osoby, jaka przywiązuje wagę o oglądanie najpomyślniejszych dzieł światowego oraz polskiego kina, próbuje gonić nowoczesne trendy filmowe ,jak również być cały czas z nośnikami, tymi jak na przykład blu-ray. Odpowiedni nośnik dużo zmienia w percepcji obrazu, wpływając w poważny sposób na jego jakość. Filmy fantasy blu-ray wyglądają dzięki temu lepiej od takich zwyczajnych, choćby z płyt DVD lub też z telewizora. Ich oglądanie w nowoczesnym standardzie dostarcza zdecydowanie nowych emocji, jakie dobrze przeżyć. W ten sposób nawet typowe już aktualnie pozycje zyskują nowego uroku, wydają się niezwykle opłaca się więc z nimi zapoznać.

More

Świąteczne zakupy

Autor: stevendepolo/ flickr.com
Zbliżają się święta, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdą Państwo mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla maluchów proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny prezent dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.

More