film

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wiele wielkich premier w tym miesiącu.

opinie
W tym miesiącu swą premierę miało wiele ekranizacji oraz gier komputerowych, na jakie czekaliśmy bez mała rok. W salonach z grami na stoiskach znajdują się już świeże opakowania z grami fanów RPG, natomiast w Multikinie oraz kinach IMAX emitowane są od jutra ekranizacje serii Star Wars.


Zacznijmy być może od omówienia gry Final Fantasy ps3, czyli świeżego cudeńka Hironobu Sakaguchiego, pomysłodawcy calutkiej prawie że serii gier z cyklu FF.

More

Gdzie mamy szansę wyszukać program tv?

muzyka - wyobrażenie
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba wiedzieć co leci w telewizji

More

Zalety korzystania z dowolnego wydania programu tv.

telewizor
Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
W niejednym domu normalnym asortymentem kuchni jest lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna oraz kuchenka mikrofalowa. W bardzo wielu kuchniach jest także telewizor bądź radio.

More

Jakie filmy oglądać

filmy blu-ray
Autor: Fachstellen für Öffentliche Bibliotheken NRW
Źródło: http://www.flickr.com
Różne produkcje kinowe to teraz coś ponadprzeciętnie istotnego dla niemal każdej osoby, jaka przywiązuje wagę o oglądanie najpomyślniejszych dzieł światowego oraz polskiego kina, próbuje gonić nowoczesne trendy filmowe ,jak również być cały czas z nośnikami, tymi jak na przykład blu-ray. Odpowiedni nośnik dużo zmienia w percepcji obrazu, wpływając w poważny sposób na jego jakość. Filmy fantasy blu-ray wyglądają dzięki temu lepiej od takich zwyczajnych, choćby z płyt DVD lub też z telewizora. Ich oglądanie w nowoczesnym standardzie dostarcza zdecydowanie nowych emocji, jakie dobrze przeżyć. W ten sposób nawet typowe już aktualnie pozycje zyskują nowego uroku, wydają się niezwykle opłaca się więc z nimi zapoznać.

More

Świąteczne zakupy

Autor: stevendepolo/ flickr.com
Zbliżają się święta, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdą Państwo mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla maluchów proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny prezent dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.

More