film

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wiele wielkich premier w tym miesiącu.

opinie
Kilka dni temu swoją premierę miało wiele filmów oraz gier komputerowych, na jakie czekamy niemalże dwa lata. W salonach z grami na stoiskach leżą już świeżutkie pudełka z grami fanów RPG, zaś w Multikinie i kinach IMAX wyświetlane są od dziś ekranizacje serii Star Wars.


Rozpocznijmy być może od omówienia gry Final Fantasy ps3, czyli świeżego cudeńka Hironobu Sakaguchiego, pomysłodawcy calutkiej bez mała serii gier z cyklu FF.

More

Gdzie mamy szansę wyszukać program tv?

muzyka - wyobrażenie
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Powinniśmy sprawdzić co trzeba przejrzeć

More

Zalety korzystania z dowolnego wydania programu tv.

telewizor
Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
W każdym lokum normalnym wyposażeniem kuchni jest lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna oraz mikrofala. W bardzo wielu kuchniach jest także telewizor bądź radio.

More

Jakie filmy oglądać

filmy blu-ray
Autor: Fachstellen für Öffentliche Bibliotheken NRW
Źródło: http://www.flickr.com
Liczne produkcje kinowe to teraz coś ponadprzeciętnie kluczowego dla prawie każdej osoby, która troszczy się o oglądanie najpomyślniejszych dzieł światowego jak również polskiego kina, próbuje gonić zmieniające się trendy filmowe oraz być cały czas z nośnikami, tymi jak na przykład blu-ray. Dany nośnik sporo zmienia w percepcji obrazu, wpływając w istotny sposób na jego jakość. Filmy fantasy blu-ray wyglądają dzięki temu lepiej od takich zwyczajnych, choćby z płyt DVD albo także z telewizora. Ich oglądanie w nowoczesnym standardzie dostarcza na pewno najnowszych emocji, jakie dobrze przeżyć. W ten sposób nawet klasyczne już dziś pozycje zyskują nowego uroku, wydają się ogromnie bajeczne pod względem efektów specjalnych. Na sto procent opłaca się więc z nimi zapoznać.

More

Świąteczne zakupy

Autor: stevendepolo/ flickr.com
Zbliżają się święta, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdziecie mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla najmłodszych proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny prezent dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.

More