instrumenty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Świetnie przygotowany kwartet smyczkowy swą formułę|Niepowtarzalne emocje – muzyka klasyczna

Muzyka klasyczna fascynuje od wielu pokoleń a w tej kwestii nic się nie zmienia. Muzycy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, co daje się usłyszeć już po próbce koncertu. Ci doceniani w branży nie mają czasu na uczestnictwo w każdym projekcie, chociaż jest wielu, co chcieliby ich zaangażować. Wybierany bardzo ochoczo kwartet smyczkowy to znakomici artyści, co tworzą muzykę na wiele okazji. Zespół muzyczny cieszy się rosnącym zainteresowaniem, też ze strony medialnej.

More

Tak naprawdę nie słuchajmy wyłącznie muzyki, ale także ją twórzmy!

Bęben djembe
Autor: Shunichi kouroki
Źródło: http://www.flickr.com
Kontemplowanie muzyki ma z pewnością dużo uroku. W końcu wielce trudno w ogóle wyobrazić sobie codzienne życie bez ulubionych muzyków: wszyscy mamy odmienne gusta muzyczne, lecz to co nas łączy to wszechobecna miłość do muzyki.

More

Gra na instrumencie to wspaniałe hobby dla każdego

Nuty muzyczne
Źródło: http://www.sxc.hu/
Na pewno nikogo nie trzeba namawiać do tego, iż każdy instrument przedstawia swój niepowtarzalny dźwięk, iż brzmi odmiennie, a co się z tym łączy, im więcej instrumentów jest stosowanych podczas przedstawiania danej piosenki, tym bez wątpienia wspanialej będzie ona dźwięczała. Przez to właśnie trzeba nauczyć się gry na różnych instrumentach, nawet na takich, które stopniowo wśród młodzieży odchodzą w zapomnienie.

More