telewizor

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dzieje spotów reklamowych w pigułce

kręcenie spotów reklamowych
Autor: Ville Hyvönen
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych realiach na rynku, praktycznie w każdym sektorze, istnieje wielka konkurencja. Firmy aby zaciekawić swoim asortymentem potencjalnych odbiorców, muszą bardzo się napocić. W Polsce taka sytuacja ma miejsce dopiero od niedawna. Jednak Stany Zjednoczone, kolebka konsumpcjonizmu, już w połowie XX wieku zmagały się z tym kłopotem.

More

Jak ciekawie spędzać czas wolny z rodziną zatem pozytywy planszowych gier

agroturystyka
Autor: Michał Borowik
Ludzie zawżdy mieli potrzebę odpoczynku i rozrywki, jest to jednakowo konieczne jak woda, pożywienie albo powietrze.


Dzisiaj z reguły rozrywka łączy się z siedzeniem przed komputerem bądź telewizorem, i faktycznie bez liku ludzi w taki sposób spędza wolny czas.

More

Czy oddziaływanie gier on-line na nasze pociechy rzeczywiście okazuje się aż tak zły?

wokalista
W czasach wszechobecnego Internetu ciężko jest ochronić malucha przed jego oddziaływaniem. Jest on współcześnie tak powszechny, a jego zasięg tak wielki, że wirtualny świat coraz dosadniej postrzegany jest w głowach naszych dzieci jako inna realność.

More

Co warto robić w wolne chwile, czyli nie tylko telewizor zasługuje na uwagę

dziecko przed telewizorem
Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Wprawdzie tempo naszego życia jest coraz szybsze, ale nie oznacza to, że nie mamy wcale wolnego czasu. Każdy z nas ma czasem pozbawione pracy chwile, które można przeznaczyć na najróżniejsze formy wypoczynku. Program TV nie jest jednak tym, co aktualnie sprawia Polakom ogromną radość. Jeszcze kilkanaście lat temu znaczna część z nas rzeczywiście mogła spędzać całe dnie, podziwiając swój ulubiony program TV. Obecnie sytuacja ta wygląda kompletnie inaczej.

More

Jakie programy w telewizji może oglądać nasze dziecko?

Nowe telewizory LED LCD
Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
Wychowanie to niezwykle ciężki temat. Każdy rodzic ma indywidualną wizję na tego typu temat. Wszyscy także obawiamy się tej chwili, kiedy nasz maluch się narodzi i to naszym obowiązkiem będzie powiedzieć mu, jak żyć. Niekiedy popełnimy błąd, ale jest to na zawsze wpisane w wychowanie. Nikt nie jest idealny i dlatego nie raz spotkamy na swojej rodzicielskiej drodze dużo ostrych zakrętów.

More

Jeżeli pragniesz zakupić telewizor PROD64 najwyższej jakości, to postaw na markę LG!

telewizor
Autor: Ryan Finnie
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteś na etapie zakupu telewizora? Od wielu lat marzysz o tym, by sprezentować sobie i swoim najbliższym telewizor najnowszej generacji? Już dzisiaj sprawdź, które modele są najchętniej są pozyskiwane!

More