sklepy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jeśli chcesz trochę zaoszczędzić, musisz przeglądać gazetki promocyjne przeróżnych sklepów

półka sklepowa
Autor: Tejvan Pettinger
Źródło: http://www.flickr.com
Wykonywane codziennie sprawunki pochłaniają wielką część domowego budżetu i często zdarza się, że na nieprzewidziane lub droższe sprawunki nie starcza już pieniędzy. Jeśli chce się trochę zaoszczędzić oraz zatrzymać gotówkę w portfelu, trzeba na bieżąco śledzić pojawiające się wyprzedaże, żeby wiedzieć, gdzie chodzić na sprawunki, żeby nie wydać za wiele.

More

Jeśli jesteś na wycieczce w Wielkopolsce to już teraz wybierz się zakupy w Poznaniu64, a z pewnością znajdziesz artykuły, jakie trafią w Twój gust

Rynek w Poznaniu
Poznań to jedno z najładniejszych miast w Polsce. Wiele osób jeździ specjalnie do tego miejsca, żeby pooglądać niepowtarzalny ratusz z koziołkami, starodawny rynek oraz zamek królewski. Rodowiciobywatele Poznania z reguły nie pozostawiają tego miasta i tutaj spędzają całe życie.

More

Zacznij gromadzić płyty najlepszych wykonawców!

koncert
Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com
Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że kupowanie płyt z muzyką już wiele lat temu wyszło z mody, i obecnie praktycznie mało kto się na to decyduje. Głównym tego powodem jest oczywiście internet, a raczej piractwo internetowe.

More