reklama

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Reklama radiowa - jej zalety i negatywne strony, a także jej opis.

radio
Autor: Brangwyn Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Różne istnieją formy reklamy. Najbardziej istotne są ciągle reklamy puszczane w tak zwanych starych mediach, czyli radiu, prasie oraz telewizji. To one stwarzają największą ilość środków i to dla tego są warte bardzo dużo pieniędzy. Jako przykład można podać radio i reklamę w radiu. Reklama radiowa jest to taka metoda promocji, której podstawowe koncepcje opierają się na słuchu. Nie da się ukryć, że radio ciągle jest niezwykle popularnym miejscem na umieszczanie kampanii reklamowych. Wyróżnia się kilka kategorii reklamy radiowej. Pierwszą jest segregacja pod względem zakresu funkcjonowania reklamy. Na przykład nadawana przez stacje radiowe lokalne lub międzynarodowe.

More

Która postać promocji jest w aktualnych dniach w najwyższym stopniu kusząca optycznie dla petenta?

kalendarz na rok 2014
Autor: Dan Moyle
Źródło: http://www.flickr.com
Fakt oznajmujący o niniejszym, że promocja jest dźwignią sprzedaży poznany jest na całym świecie od bardzo dawnych dziejów. Z upływem wiosen zmieniały się wszakże formy reklamy poszczególnych produktów.

More

Dzieje spotów reklamowych w pigułce

kręcenie spotów reklamowych
Autor: Ville Hyvönen
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych realiach na rynku, praktycznie w poszczególnym sektorze, panuje ogromna konkurencja. Firmy aby zainteresować swoim produktem licznych odbiorców, potrzebują nieźle się nagimnastykować. W kraju taka sytuacja dominuje właściwie od niedawna. Lecz Stany Zjednoczone, kolebka konsumpcjonizmu, już na początku XX wieku zajmowały tym kłopotem.

More

Telebim wykorzystywany jest na koncertach

telebimy reklamowe nocą
Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim sprawia, że każdy wszystko widzi

Jeżeli posiadamy w założeniach zrobienie dużego koncertu oraz powiemy, że przyjdzie na niego wiele tysięcy ludzi, to musimy się liczyć z tym, że nie wszyscy będą w stanie zauważyć to co ma miejsce na scenie. Przez to należy wszystko zaplanować w taki sposób, aby dało się zapewnić świetne widowisko nawet tym, którzy stoją dalej. Świetnie do tego zadania przydaje się telebim, który ma szansę oferować ekran sporej wielkości, a ten zaoferuje nam pewność, że wszystko dokładnie będziemy mieli możliwość widzieć.

More