reklama

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Reklama radiowa - jej zalety i negatywne strony, a także jej opis.

radio
Autor: Brangwyn Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Różne istnieją postacie reklamy. Najpopularniejsze są ciągle reklamy publikowane w tzw. starych mediach, czyli radiu, gazetach oraz telewizji. To one stwarzają najwięcej środków i to dla tego kosztują one bardzo dużo pieniędzy. Przykładowo można zaserwować radio i reklamę w radiu. Reklama radiowa to taka metoda promocji, której główne koncepcje dotyczą słuchu. Niewątpliwie, iż radio nadal jest bardzo popularnym punktem na publikowanie kampanii reklamowych. Rozróżnia się parę kategorii reklamy radiowej. Pierwszą jest segregacja ze względu zakresu funkcjonowania reklamy. Na przykład publikowana przez stacje radiowe regionalne albo ogólnokrajowe.

More

Która postać promocji jest w aktualnych dniach w najwyższym stopniu kusząca optycznie dla petenta?

kalendarz na rok 2014
Autor: Dan Moyle
Źródło: http://www.flickr.com
Fakt mówiący o niniejszym, że promocja jest motywacją sprzedaży poznany jest na kompletnym globie od niepamiętnych czasów. Z upływem wiosen zmieniały się wszakże formy promocji pojedynczych przedmiotów.

More

Dzieje spotów reklamowych w pigułce

kręcenie spotów reklamowych
Autor: Ville Hyvönen
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach na rynku, właściwie w każdym sektorze, istnieje wielka konkurencja. Marki żeby zainteresować swoim produktem licznych odbiorców, muszą nieźle się napocić. W Polsce taka sytuacja dominuje właściwie od niedawna. Lecz Stany Zjednoczone, ojczyzna konsumpcjonizmu, już na początku XX wieku zajmowały tym kłopotem.

More

Telebim wykorzystywany jest na koncertach

telebimy reklamowe nocą
Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim sprawia, że każdy wszystko widzi

Jeżeli posiadamy w założeniach zrobienie dużego koncertu oraz powiemy, że przyjdzie na niego wiele tysięcy ludzi, to musimy się liczyć z tym, że nie wszyscy będą w stanie zauważyć to co ma miejsce na scenie. Przez to należy wszystko zaplanować w taki sposób, aby dało się zapewnić świetne widowisko nawet tym, którzy stoją dalej. Świetnie do tego zadania przydaje się telebim, który ma szansę oferować ekran sporej wielkości, a ten zaoferuje nam pewność, że wszystko dokładnie będziemy mieli możliwość widzieć.

More