rynek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Które monety warto gromadzić?

skup starych monet
Autor: Derek Hatfield
Źródło: http://www.flickr.com
Numizmatyka jest jednym z najbardziej modnych jak też rozpowszechnionych na dużą skalę, hobby na świecie. Gromadzenie monet jest pasjonujące same w sobie, jednak dla wielu ludzi jest to inwestycja, która po latach zwraca się i to ze sporą nawiązką.


Trzeba tylko mieć pojęcie, jakiego rodzaju monety opłaca się kolekcjonować, a których lepiej unikać, bowiem nie przedstawiają sobą z goła wartości.

More

W jaki sposób radzić sobie z tak dużą ilością programów w telewizji?

telewizja
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy wysłuchujemy opowieści naszych rodziców, o ich młodości, nie możemy się nadziwić, jak oni dali radę w normalny sposób żyć bez takich potrzebnych sprzętów? Wydaje się to nam wręcz niesłychane, jak oni mogli ukończyć edukację bez wszechwiedzącej Wikipedii lub wujaszka Google! A co oni robili w wolnym czasie? Bez gier komputerowych, smartfonów i pozostałych nowinek technicznych, bez których my w tym momencie nie możemy się obejść. Odbiornik telewizyjny też nie był dla dawnego pokolenia takim bóstwem.

More