turystyka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Turystyka kulinarna – zwiedzamy topowe restauracje Polski

tajlandia
Źródło: pixabay.com
Śledząc sytuację zaistniałą na rynku turystyki, można bez wątpienia zauważyć, że polskiej turystyce idzie całkiem dobrze, jest to na pewno jeden z najbardziej rozwiniętych sektorów i non stop się rozwija – wzrasta zarówno liczba ciekawych miejsc, które posiadają niezwykle bogatą ofertę dla podróżujących jak i właśnie ilość turystów.

More

Urlop w Olsztynie to fenomenalny plan - zarezerwuj nocleg już w tej chwili

hotel
Źródło: pixabay.com
Nie posiadasz planów na tegoroczne wczasy? Nie masz zamiaru znowu jechać nad morze czy też w górskie krainy? Już dziś zabukuj swój urlop w jednym z Polskich miast i spędź niecodzienny tydzień. Z pewnością trzeba zwiedzić województwo warmińsko-mazurskie, jeśli wcześniej nie byłeś w tym rejonie naszego kraju. Godnym polecenia miasteczkiem jest Olsztyn, który umiejscowiony jest w pobliżu jezior , a także lasów.

More

Legnica, miejscowość wielkich perspektyw, ze zdecydowanymi koncepcjami na jutro

Miasto Legnica
Autor: Serge Bystro
Źródło: http://www.flickr.com
Legnica to niepospolite i ładne miasto. Świetne miejsce do życia miejscowej ludności z bogatą propozycją dla turystów. Wciąż wzrastająca, ciekawa oferta kulturalna, wielokierunkowa baza szkolnictwa wyższego. Korzystna oferta biznesowa oraz intratność oferty inwestycyjnej, czyni z Legnicy, jedno z ciekawszych ośrodków na planie Dolnego Śląska.

More

Bali - piękne wyspy

zachód słońca na plaży
Autor: Damian Gadal
Źródło: http://www.flickr.com
Pomysły na wakacje należy wybierać z głową, wnikliwie analizując każdą możliwą propozycje wakacyjną. Warto nastawić się dziś na bardziej czynne formy odpoczywania oraz na co ciekawsze oferty agencji turystycznych, lub też zaufać sprawdzonym od lat lokalizacją.

More

Kąty Rybackie wspaniały plan na rodzinne wakacje nad Bałtykiem

Chorągiewki, plaża Niechorze
Autor: marol73
Źródło: http://www.flickr.com
Kąty Rybackie to niewielka, nadmorska wieś rybacka, położona w gminie Rewal. Rejon ten znajduje się w propozycjach wakacyjnych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, jak również latarnia morska.

More

Idealne miejsce na rodzinne wczasy – Krynica Morska

Plaża i morze, Krynica Morska
Autor: irvken
Źródło: http://www.flickr.com
Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna mieszcząca się na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i zarazem najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska czaruje przede wszystkim swoim położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody między Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca doskonały cel na rodzinne wczasy 2014.

More