turystyka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Turystyka kulinarna – zwiedzamy topowe restauracje Polski

tajlandia
Źródło: pixabay.com
Obserwując sytuację zaistniałą na rynku turystyki, możemy śmiało zauważyć, że polskiej turystyce idzie całkiem dobrze, jest to na pewno jeden z bardziej rozwiniętych sektorów i non stop się rozwija – wzrasta zarówno liczba interesujących miejsc, które posiadają niesamowicie bogatą ofertę dla podróżujących jak i właśnie ilość turystów.

More

Urlop w Olsztynie to fenomenalny plan - zarezerwuj nocleg już w tej chwili

hotel
Źródło: pixabay.com
Nie masz planów na tegoroczne wczasy? Nie masz zamiaru ponownie jechać nad Bałtyk bądź w góry? Już dzisiaj zaplanuj swój urlop w jednym z Polskich miasteczek oraz spędź wyjątkowy tydzień. Na pewno należy zwiedzić województwo warmińsko-mazurskie, jeśli uprzednio nie byłeś w tym regionie naszego kraju. Wartym rekomendacji miastem jest Olsztyn, który położony jest w pobliżu jezior oraz lasów.

More

Legnica, miejscowość wielkich perspektyw, ze zdecydowanymi koncepcjami na jutro

Miasto Legnica
Autor: Serge Bystro
Źródło: http://www.flickr.com
Legnica to wyjątkowe i ładne miasto. Świetne miejsce do funkcjonowania miejscowej ludności z ciekawą ofertą dla wycieczkowiczów. Nieustannie wzrastająca, ciekawa oferta kulturalna, zasobna baza oświatowa. Dobra propozycja handlowa a także atrakcyjność oferty inwestycyjnej, czyni z miasta, jedno z ciekawszych centrów na planie Dolnego Śląska.

More

Bali - piękne wyspy

zachód słońca na plaży
Autor: Damian Gadal
Źródło: http://www.flickr.com
Pomysły na wakacje należy wybierać z głową, wnikliwie analizując każdą możliwą propozycje wakacyjną. Warto nastawić się dziś na bardziej czynne formy odpoczywania oraz na co ciekawsze oferty agencji turystycznych, lub też zaufać sprawdzonym od lat lokalizacją.

More

Kąty Rybackie wspaniały plan na rodzinne wakacje nad Bałtykiem

Chorągiewki, plaża Niechorze
Autor: marol73
Źródło: http://www.flickr.com
Kąty Rybackie to nieduża, morska wieś rybacka, mieszcząca się w gminie Rewal. Rejon ten figuruje w ofertach krajoznawczych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.

More

Idealne miejsce na rodzinne wczasy – Krynica Morska

Plaża i morze, Krynica Morska
Autor: irvken
Źródło: http://www.flickr.com
Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna leżąca na Mierzei Wiślanej pomiędzy morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i jednocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska urzeka głównie swym położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca wspaniały cel na rodzinne wczasy 2014.

More