pieniądze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Iluzjonista Kraków przeniesie nas w inny świat

polskie Tatry
Autor: Pawel Pacholec
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy się przenosić w świat magii i dać swoim oczom się oszukać, to koniecznie powinniśmy szukać człowieka, który będzie potrafił to wykonać. Odpowiednie przygotowanie, dobra sceneria oraz ma szansę się okazać, że będą nam pokazane sztuczki, w które nasz mózg nie będzie chciał uwierzyć.


Czy zaznaczymy co umie polski iluzjonista?

More

Czy oddziaływanie gier on-line na nasze pociechy rzeczywiście okazuje się aż tak zły?

wokalista
W epoce wszechobecnego Internetu trudno jest obronić dziecko przed jego wpływem. Bywa on ówcześnie tak powszechny, a jego zasięg tak ogromny, że komputerowy świat coraz bardziej zauważalnie funkcjonuje w głowach naszych pociech jako druga rzeczywistość.

More

Elektroniczne rozliczenie pit pomaga zaoszczędzić sporo czasu

rozliczanie podatku
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
W urzędach do tej pory spędzało się dużo godzin, zwłaszcza jeżeli stawaliśmy się zmuszeni zdać jakieś pisma, które przekazywali wszyscy inni obywatele. Dlatego właśnie trzeba korzystać z różnych udogodnień, które sprawiają, że wszystko możemy zorganizować dużo szybciej i to najczęściej, bez konieczności wychodzenia z domu.

More