dom

Czy widzieliśmy jak wyglądają okładki płyt cd?

Kobieta w bieliźnie
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Niesamowicie często, jeśli coś kupujemy, ważny jest dla nas zewnętrzny wizerunek danego przedmiotu. Im wspanialej się on przedstawia, tym większa jest świadomość, że będzie nam się podobał, a co się z tym wiąże, że częściej będziemy po niego sięgali.


Czy widzieliśmy jak niesamowicie wyglądają okładki płyt winylowych?


Warto sobie zdawać kwestię z tego, że dużo osób ciągle lubi przeróżnego typu nagrania zamieszczone na płytach winylowych.

More

Audiobooki jako atrakcyjny sposób na rozrywkę, a jednocześnie zaznajomienie się z literaturą

słuchowisko
Autor: liketearsintherain's buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Brak czasu jest to stan powszechny. Jak w tak rozpędzonym świecie znaleźć chwilę na czytanie książek? Interesująca alternatywą są słuchowiska. Doświadczamy literatury, a zarazem możemy robić inną czynność.

More

Sieć internetowa – jak nas kształtuje, co ma do zaoferowania, czym zaskakuje?

ludzie
Autor: Locus Research
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba nikt z nas nie jest w stanie wyobrazić sobie życia bez sieci internetowej. To w nim skupia się duża część życia prywatnego oraz zawodowego większości z nas.

More

Elektroniczne rozliczenie pit pomaga zaoszczędzić sporo czasu

rozliczanie podatku
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
W urzędach do tej pory spędzało się wiele godzin, zwłaszcza gdy byliśmy zmuszeni zdać jakieś pisma, które zdawali wszyscy pozostali obywatele. Przez to właśnie warto wykorzystywać z różnych udogodnień, które powodują, że wszystko możemy zorganizować dużo szybciej oraz to zazwyczaj, bez potrzeby wychodzenia z domu.

More