umiejętności

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym jest tak zwana broń palna oraz w jakim miejscu praktycznie każdy może poćwiczyć jej używanie?

muzyka
Autor: Justin Higuchi
Źródło: http://www.flickr.com
Swobodne korzystanie z niektórych rodzajów broni jest w Polsce od pewnego czasu niedozwolone. Innymi słowy trzeba mieć istotny powód (np. zagrożenie tak zwanego miru domowego) i zdać specjalistyczne próby psychologiczne.

More

Iluzjonista Gdańsk zrobi ciekawszym każde wydarzenie

zdjęcia
Autor: Marian Schmidt
Źródło: Marian Schmidt
Nie będzie miało znaczenia, czy właśnie przygotowujemy spotkanie integracyjne dla zakładu, wesele, czy może urodziny dziecka. Wciąż powinniśmy dbać o to, aby osoby, które będą brały w tutaj udział, na pewno dobrze się zabawiły, a co się z tym wiąże, by okazało się być jak najwięcej różnorakich zdarzeń.

More

Bycie magistrem

Student
Autor: COM SALUD Agencia de comunicación
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo osób dawniej zapisywało się na studia, bo chciało uniknąć służby wojskowej. Obecnie sporo ludzi wybiera studia, bo nie wie, co ze sobą zrobić. Jednak jest też całkiem sporo grono osób, które już w gimnazjum, a później szkole średniej miały świadomość, czego oczekują od życia i poszli na studia, by móc rozwijać wiedzę , o tym, co ich interesuje.

More