umiejętności

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym jest tak zwana broń palna oraz w jakim miejscu praktycznie każdy może poćwiczyć jej używanie?

muzyka
Autor: Justin Higuchi
Źródło: http://www.flickr.com
Swobodne korzystanie z co poniektórych rodzajów broni jest w naszym kraju od pewnego okresu zakazane. Innymi słowami trzeba mieć poważny powód (np. ryzyko zakłócenia tzw. miru domowego) oraz zaliczyć specjalistyczne testy psychologiczne.

More

Iluzjonista Gdańsk zrobi ciekawszym każde wydarzenie

zdjęcia
Autor: Marian Schmidt
Źródło: Marian Schmidt
Nie będzie miało znaczenia, czy właśnie organizujemy spotkanie integracyjne dla zakładu, wesele, czy może urodziny potomstwa. Ciągle musimy dbać o to, by osoby, które biorą w tutaj udział, na pewno właściwie się zabawiły, a co się z tym łączy, aby okazało się być jak najwięcej różnych wydarzeń.

More

Bycie magistrem

Student
Autor: COM SALUD Agencia de comunicación
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo osób dawniej zapisywało się na studia, bo chciało uniknąć służby wojskowej. Obecnie sporo ludzi wybiera studia, bo nie wie, co ze sobą zrobić. Jednak jest też całkiem sporo grono osób, które już w gimnazjum, a później szkole średniej miały świadomość, czego oczekują od życia i poszli na studia, by móc rozwijać wiedzę , o tym, co ich interesuje.

More