umiejętności

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym jest tak zwana broń palna oraz w jakim miejscu praktycznie każdy może poćwiczyć jej używanie?

muzyka
Autor: Justin Higuchi
Źródło: http://www.flickr.com
Swobodne korzystanie z co poniektórych rodzajów broni jest w naszym kraju od pewnego okresu zakazane. Innymi słowami trzeba mieć poważny powód (np. ryzyko zakłócenia tzw. miru domowego) oraz zaliczyć specjalistyczne testy psychologiczne.

More

Iluzjonista Gdańsk zrobi ciekawszym każde wydarzenie

zdjęcia
Autor: Marian Schmidt
Źródło: Marian Schmidt
Nie będzie miało znaczenia, czy właśnie organizujemy wydarzenie integracyjne dla zakładu, wesele, czy być może urodziny dziecka. Ciągle powinniśmy zadbać o to, by osoby, które będą brały w nim udział, naprawdę odpowiednio się bawiły, a co się z tym łączy, aby było jak najwięcej różnorakich wydarzeń.

More

Bycie magistrem

Student
Autor: COM SALUD Agencia de comunicación
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele ludzi dawniej szło na studia, bo chciało uniknąć służby wojskowej. Obecnie sporo ludzi idzie na studia, bo chce przedłużyć sobie młodość. Ale jest również całkiem sporo grono ludzi, którzy już w gimnazjum, a później liceum miały świadomość, czego oczekują od życia i poszli na studia, by móc rozwinąć wiedzę , o tym, co ich interesuje.

More