wakacje

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Urlop w Olsztynie to fenomenalny plan - zarezerwuj nocleg już w tej chwili

hotel
Źródło: pixabay.com
Nie masz planów na tegoroczne wczasy? Nie masz zamiaru ponownie jechać nad Bałtyk bądź w góry? Już dzisiaj zaplanuj swój urlop w jednym z Polskich miasteczek oraz spędź wyjątkowy tydzień. Na pewno należy zwiedzić województwo warmińsko-mazurskie, jeśli uprzednio nie byłeś w tym regionie naszego kraju. Wartym rekomendacji miastem jest Olsztyn, który położony jest w pobliżu jezior oraz lasów.

More

Udane wakacje poza granicami kraju - odpowiednie biuro podróży i koszty związane z podróżą z dalsze zakątki Ziemi

podróże egzotyczne
Źródło: pixabay.com
Niemal cały rok wszyscy z nas czekają na wymarzony urlop. Zależnie od naszych potrzeb tudzież możliwości finansowych możemy zdecydować się na wczasy zagranicą bądź w ojczystych kurortach turystycznych.

More

Łeba - atrakcje i nocleg na wakacje

wakacje w Łebie
Autor: włodi
Źródło: www.flickr.com
Poszukujesz dobrego miejsca do wypoczynku nad morzem? Potrzebujesz w spokoju nabrać energii a jednocześnie zobaczyć coś ciekawego? W Łebie znajdziesz wszystko czego potrzeba do udanych wakacji!

More

Kąty Rybackie wspaniały plan na rodzinne wakacje nad Bałtykiem

Chorągiewki, plaża Niechorze
Autor: marol73
Źródło: http://www.flickr.com
Kąty Rybackie to nieduża, morska wieś rybacka, mieszcząca się w gminie Rewal. Rejon ten figuruje w ofertach krajoznawczych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.

More

Idealne miejsce na rodzinne wczasy – Krynica Morska

Plaża i morze, Krynica Morska
Autor: irvken
Źródło: http://www.flickr.com
Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna leżąca na Mierzei Wiślanej pomiędzy morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i jednocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska urzeka głównie swym położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca wspaniały cel na rodzinne wczasy 2014.

More