Najwspanialszy Nowy Rok wyłącznie na Mazurach. Uroki polskich Mazur.

Najwspanialszy Nowy Rok wyłącznie na Mazurach. Uroki polskich Mazur.

Planując podróż w czasie upragnionego urlopu wielu Palaków wybiera rodzime wybrzeże. Do rozważenia mamy dwie opcje – tereny położone przy nadbałtyckim wybrzeżu oraz pojezierza. Któż z nas nie ma sympatycznych wspomnień związanych z wieczornym spacerem brzegiem morza przy zachodzie słońca? Lub któż z nas nie uwielbia kąpieli w upalne dni? O ile wyjazd nad morze jest idealny na lato i upalne tygodnie, tak te chłodniejsze dobrze jest spędzić na pojezierzu.

Sylwester na Mazurach będzie z pewnością wspaniałą Wyobraźmy sobie

zima

urok jezior i okolicznej przyrody otulonej śnieżnym puchem, gdy sąsiednia miejscowość położona jest kilka kilometrów. Gdy dodatkowo planujemy ten czas w towarzystwie najbliższej osoby, możemy być pewni, że będzie to cudowny wyjazd. Jednak pojezierze, to nie tylko podziwianie przyrody. Dla amatorów bardziej emocjonujących przeżyć ruszajwpolske.pl/ofertySpecjalne/mazury/sylwester/r,41,14,1,index.html kowy zapewnia rozmaite atrakcje. Najpopularniejsza z nich to jazda na quadach. wybierając tę opcję, możemy w czasie urlopu poprawić sobie humor porządną porcją adrenaliny. Gdy zdecydujemy się na spokojniejszą aktywność – do wyboru mamy też sporo równie przyjemnych opcji: jogging, spacery ośnieżonymi trasami, kuligi, zapewniających doskonałe dotlenienie oraz poprawę wydolności fizycznej. To jak zastrzyk energii dla naszego organizmu. Ciepłolubni nie powinni obawiać się zimna. Większość pensjonatów w cenie wypoczynku

jezioro latem

Autor: Irene Grassi
Źródło: http://www.flickr.com

zapewnia nam korzystanie z hotelowego basenu. Odprężmy się i wyobraźmy sobie tę błogość.

Wypisując zalety i wady takiego Sylwestra powinniśmy zdawać sobie sprawę z cen. Na pewno są one znacząco mniejsze niż w najczęściej wybieranych kurortach górskich. Zwykle może nam się wydawać, że Tatry dają nam mocniej rozbudowaną infrastrukturę. Oczywiście – jednak wiążą się z tym niewygody w postaci masy ludzi i zapchanych dróg, a tego z pewnością chcielibyśmy uniknąć. W zderzeniu ze współczesnym pędzącym światem, tylko porządny relaks może być pewnikiem wspaniałego wypoczynku.

Nie zastanawiajmy się już dłużej – jeśli wolny zimowy czas – to jedynie na Mazurach!

Comments are closed.