Urodziny to najwspanialszy moment w roku, przez to warto dla swojego szkraba załatwić magiczny pokaz

Urodziny to najwspanialszy moment w roku, przez to warto dla swojego szkraba załatwić magiczny pokaz

dzieci zwykle czekają na swoje urodziny przez cały rok. Marzą o tym, co otrzymają w podarku i jakie ciekawostki przygotowali mama z tatą.
Nieważne czy nasz berbeć ma 5 czy 8 lat.

technologia

Autor: slgckgc
Źródło: http://www.flickr.com

wczasy

Autor: Altec Lansing
Źródło: Altec Lansing
pokaz magii

Autor: Tomasz Ośmiałowski
Źródło: http://www.flickr.com
Na sto procent z niecierpliwością czeka na urodziny. Prawdą jest, że odmiennie je przygotujemy dla maluszka, a inaczej dla starszego dziecka. Dla brzdąca mamy możliwość na przykład zaprosić klauna albo zamówić dmuchany zamek. Dla większego dziecka rewelacyjnym pomysłem na pewno będzie pokaz magii. Nasz mały jubilat i jego przyjaciele z pewnością z sporym zainteresowaniem będą śledzić wszelkie ruchy magika. Mimo iż robimy przyjęcie, to na pewno zapanuje totalna cisza. Wszyscy będą skupiać się na palcach sztukmistrza. Jeszcze wiele dni po przyjęciu wszyscy będą rozmawiać o sztuczkach. Nie będzie końca domysłom – jak on był w stanie to zrobić. Takie przedstawienie z pewnością będzie niezwykłą niespodzianką, a nasze maleństwo będzie zadowolone. Skoro to przyjęcie urodzinowe, to nie może oczywiście zabraknąć kolegów, tortu i ciekawych zabaw. Jednak tort – tort-artystyczny.pl/ oraz zwyczajne atrakcje dosyć często powtarzają się rok po roku. A sztuczki czarodziejskie są niesamowite. Iluzjonista będzie mógł przykładowo wyciągnąć gołębia z kapelusza albo zgadnąć, którą kartę mieliśmy na myśli.

Może również zaprezentować inne sztuczki, o których wcześniej nie słyszeliśmy, a które wywrą na obecnych niesamowite wrażenie. Będziemy zachwyceni. Prawdopodobnie nawet dorośli zbiorą się w czasie pokazu wokół dzieci i z równym zainteresowaniem będą śledzić widowisko.
Comments are closed.