Bursztyn

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dlaczego warto wybrać się na zakupy w Gdańsku, gdy jesteśmy nad polskim morzem, albo na zakupy do dużych centrów handlowych

Sklep internetowy
Źródło: paceinfonet.org
Wakacyjne wycieczki w pierwszym rzędzie z reguły kojarzymy z intensywnym wypoczynkiem. Lubimy długo opalać się na wspaniałej plaży, przesiadywać w restauracjach pod parasolami, ale też uprawiać ukochane sporty takie jak windsurfing, czy nurkowanie. Oczywiście wypoczynek może być także związany z podziwianiem interesujących zabytków, analizowaniem historii i kultury odmiennych miejsc i zgłębianiem ich najskrytszych tajemnic. Są jednak i tacy, którzy wakacyjnych podróży nie wyobrażają sobie bez zakupów.

More

Idealne miejsce na rodzinne wczasy – Krynica Morska

Plaża i morze, Krynica Morska
Autor: irvken
Źródło: http://www.flickr.com
Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna znajdująca się na Mierzei Wiślanej pomiędzy morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i zarazem najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska ujmuje głównie swym położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą nieomal białe plaże i zielone lasy czyniąc z tego miejsca idealny cel na rodzinne wakacje 2014.

More