zabytki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zwiedzaj świat na podstawie twoich preferencji

muzyka pop
To nieskomplikowane narzędzie, na którym możemy wybrać opcjonalny język pozwoli wam przemierzyć świat według indywidualnych pasji.


Bezsprzecznie audioprzewodnik, to coraz bardziej cenione urządzenie, jakie umożliwia wam zgłębianie ciekawostek turystycznych zarówno w miejscach zamkniętych a także otwartych.

More

Dlaczego warto wybrać się na zakupy w Gdańsku, gdy jesteśmy nad polskim morzem, albo na zakupy do dużych centrów handlowych

Sklep internetowy
Źródło: paceinfonet.org
Wakacyjne podróże w pierwszej kolejności przeważnie kojarzymy z intensywnym wypoczynkiem. Uwielbiamy długo wylegiwać się na wspaniałej plaży, odpoczywać w restauracjach pod parasolami, ewentualnie uprawiać letnie sporty typu żeglowanie, czy nurkowanie. Jak najbardziej wypoczynek może wiązać się również z podziwianiem ciekawych zabytków, poznawaniem historii i kultury odwiedzanych miejsc i zgłębianiem ich największych tajemnic. Są jednak i ludzie, którzy wakacyjnych wojaży nie wyobrażają sobie bez robienia zakupów.

More

Kąty Rybackie wspaniały plan na rodzinne wakacje nad Bałtykiem

Chorągiewki, plaża Niechorze
Autor: marol73
Źródło: http://www.flickr.com
Kąty Rybackie to mała, morska wieś rybacka, mieszcząca się w gminie Rewal. Obszar ten mieści się w ofertach turystycznych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.

More