zabytki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zwiedzaj świat na podstawie twoich preferencji

muzyka pop
To nieskomplikowane urządzenie, na którym możemy wyszukać dowolny język pozwoli tobie przemierzyć świat według indywidualnych zainteresowań.


Na pewno audioprzewodnik, to coraz bardziej poszukiwane urządzenie, które umożliwia nam zwiedzanie ciekawostek turystycznych zarówno w miejscach zamkniętych a także otwartych.

More

Dlaczego warto wybrać się na zakupy w Gdańsku, gdy jesteśmy nad polskim morzem, albo na zakupy do dużych centrów handlowych

Sklep internetowy
Źródło: paceinfonet.org
Wakacyjne wycieczki w pierwszym rzędzie z reguły kojarzymy z intensywnym wypoczynkiem. Lubimy długo opalać się na wspaniałej plaży, przesiadywać w restauracjach pod parasolami, ale też uprawiać ukochane sporty takie jak windsurfing, czy nurkowanie. Oczywiście wypoczynek może być także związany z podziwianiem interesujących zabytków, analizowaniem historii i kultury odmiennych miejsc i zgłębianiem ich najskrytszych tajemnic. Są jednak i tacy, którzy wakacyjnych podróży nie wyobrażają sobie bez zakupów.

More

Kąty Rybackie wspaniały plan na rodzinne wakacje nad Bałtykiem

Chorągiewki, plaża Niechorze
Autor: marol73
Źródło: http://www.flickr.com
Kąty Rybackie to mała, morska wioska rybacka, położona w gminie Rewal. Rejon ten znajduje się w propozycjach turystycznych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.

More