telewizja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób radzić sobie z tak dużą ilością programów w telewizji?

telewizja
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy wysłuchujemy opowieści naszych rodziców, o ich młodości, nie możemy się nadziwić, jak oni dali radę w normalny sposób żyć bez takich potrzebnych sprzętów? Wydaje się to nam wręcz niesłychane, jak oni mogli ukończyć edukację bez wszechwiedzącej Wikipedii lub wujaszka Google! A co oni robili w wolnym czasie? Bez gier komputerowych, smartfonów i pozostałych nowinek technicznych, bez których my w tym momencie nie możemy się obejść. Odbiornik telewizyjny też nie był dla dawnego pokolenia takim bóstwem.

More

Jakie programy w telewizji może oglądać nasze dziecko?

Nowe telewizory LED LCD
Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
Wychowanie to bardzo ciężki temat. Każdy z nas ma indywidualną wizję na jego temat. Wszyscy też boimy się tego momentu, kiedy nasze dziecko się urodzi i to my będziemy musieli powiedzieć mu, jak żyć. Niekiedy zdarza się nam popełnić błąd, ale jest to na stałe wpisane w wychowanie. Nikt nie jest idealny i dlatego często napotkamy na swojej rodzicielskiej ścieżce sporo ostrych zakrętów.

More

Bogaty samouczek nagrywania filmów z lotu ptaka

filmowanie z góry
Autor: Karol K
Źródło: http://www.flickr.com
Filmowe kadry, czy sesje zdjęciowe z dużych wysokości należą do najbardziej efektownych. Przed rozejrzeniem się za firmą zajmującą się fotografowaniem z powietrza, dobrze rozeznać się w ogólnikach o podniebnym filmowaniu.
Ujęcia z powietrza są doskonałym materiałem pod promocję własnych usług. Profity zyskają zarówno biznesmeni (deweloperzy, właściciele gruntów) jak i liczniejsza wspólnota terytorialna (gminy, powiaty, województwa).

More

Jesteśmy w stanie mieć salę gier w domu

stół bilardowy
Autor: Javcon117*
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli uwielbiamy spotykać się z przyjaciółmi oraz grać w przeróżne gry, to bez wątpienia często nawiedzamy odpowiednie salony gier. Niestety takie wyjścia ciągną za sobą spore kwoty, lecz możemy zrobić coś, by grać w ulubione gry, lecz jednocześnie zapłacić za to wszystko dużo mniej i jeszcze nie stać się uzależnionym od godzin otwarcia takiego salonu.

More