Porady na pierwszą randkę: o czym rozmawiać, co na siebie założyć i gdzie pójść

By admin
Czy myśląc o pierwszej randce czujesz stres i poddenerwowanie? Możesz łatwo pokonać stres i niepewność planując wcześniej najbardziej ważne części spotkania, ostatecznie najtrudniejszy krok - którym jest zaproszenie na randkę masz już za sobą. Co więcej dzięki kilku efektywnym poradom miło spędzisz czas.
Gdzie pójść na naszą pierwszą randkę?

Jak tylko Twój partner lub partnerka potwierdzą termin randki wybierz miejsce do którego moglibyście razem się wybrać. Kluczowe jest to byście nie czuli się dodatkowo skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. restauracje, którą oboje lubicie. Jeśli jesteście osobami dość aktywnymi możecie zaplanować spotkanie na na łonie natury, wybierając się na spacer lub piknik. Unikajcie głośnych i bardzo zatłoczonych miejsc, w których niewygodnie będzie wam porozmawiać.

Para w wesołym miasteczku
Autor: kevindooley
Źródło: http://www.flickr.com/
Jeśli boisz się, że skończą Wam się tematy albo spotkanie może okazać się mało interesująca wybierz lokalizację gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić lub po prostu w przyjemnej atmosferze spędzić czas nie skupiając się jedynie na rozmowie ale także na zabawie.

Co na siebie założyć na randkę?

Postaw na wygodę i styl ale nie staraj się na siłę modyfikować swojego stylu. Twoje ubranie dobrze aby było dopasowane do miejsca, w którym macie zamiar spędzać czas. Planując dłuższy spacer ubierz się wygodnie, idąc do restauracji zadbaj o elegancki strój.

Pamiętaj, że schludny i skrupulatnie dobrany ubiór będzie oznaczał dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze relacje.

Stolik w restauracji dla dwojga
Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/
O czym rozmawiać na pierwszej randka?

Często Twój partner lub partnerka także czuje stres, postaraj się więc w naturalny sposób przełamać pierwsze lody mówiąc np. o swoim podekscytowaniu, opowiadając dowcip lub komplementując drugą osobę. Przede wszystkim staraj się pozostać sobą i nie próbuj za wszelką cenę grać kogoś innego. Druga strona zgodziła się na spotkanie by lepiej Cię poznać i miło spędzić czas. Dodaj sobie otuchy pamiętając, że zależy jej by poznać jaki naprawdę jesteś.

Pewnie rozmyślasz o czym rozmawiać na pierwszej randce? Najlepiej o tym czym się interesujesz, jakie masz hobby, w czym jesteś dobry. Poruszaj tematy, które mają wspólny mianownik dla Was obojga i które nie wprawią drugiej strony w zakłopotanie. Postaw na szczerość i poczucie humoru.

Miło spędzony czas może okazać się świetnym wstępem do kolejnych spotkań i randek, warto więc przemóc stres i nastawić się na świetną zabawę.