domu

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Każda dama kocha błyskotki, ponieważ uwielbia się stroić i wyglądać zjawiskowo - jest to po prostu wkodowane w kobiece geny

Fotografia
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Ilość biżuterii, którą może mieć zaledwie jedna kobieta, wydaje się być niewiarygodna. Jeśli zsumować wszelkie pierścionki, kolczyki i inne błyskotki, to okaże się, że jest z tego ogromna kolekcja.


Broszki, bransoletki, spinki, kolei i jeszcze cała masa innych drobiazgów.

More

Dlaczego warto wybrać się na urlop do Trójmiasta? Jakie atrakcje są godne uwagi?

apartamenty
Autor: Ghelamco Poland
Źródło: Ghelamco Poland
Wyjeżdżając gdzieś na urlop z rodzinką, często chcemy mieć zapewnienie, iż okolica obfituje w sporo ciekawych atrakcji. Z tego względu jadąc nad morze dobrze jest pojechać do Trójmiasta, ponieważ nawet w przypadku kiepskiej pogody nie będziemy się tam nudzić.


Gdy chodzi o atrakcje Gdańsk Gdynia Sopot będą miastami, które zapewnią nam z pewnością masę doskonałej zabawy.

More

Imprezy integracyjne w przedsiębiorstwach i nie tylko - czyli, w jaki sposób wypełnić sobie czas miłą zabawą razem z całą rodziną

opona samochodowa
Autor: William Huggins
Źródło: http://www.flickr.com
Zwykle słysząc słowa "impreza firmowa" widzimy zaraz stadka pracowników typowo biurowych, którzy to bawią się lepiej albo gorzej w swoim własnym gronie na jakiejś dyskotece albo przyjęciu. Tymczasem owe imprezy można również nazwać trochę w inny sposób i w ogóle nie muszą one obejmować jedynie pracowników ściśniętych w niezbyt dużych przestrzeniach.

More

W sieci odnaleźć da się przyciągające plany pomieszczeń multimedialnych - czy warto w nie zainwestować?

Kino domowe
Autor: stephen bowler
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie zainteresowanie kinematografią i grami komputerowymi jest bardzo duże. Z tego rzecz jasna względu wiele osób stawia na stworzenie w mieszkaniu specjalnego miejsca, które będzie przeznaczone do rozmaitego rodzaju celów multimedialnych. Bez wątpienia jest to miejsce, w jakim zajęcie odnajdą tak samo pasjonaci kina jak i fani gier multimedialnych.

More