prezent

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Obmyślasz pobyt w Trójmieście i obecnie poszukujesz rozrywek? Masz szczęście, bo tu z pewnością ich nie brakuje!

atrakcje gdańsk gdynia sopot
Autor: Nicolas DECOOPMAN
Źródło: http://www.flickr.com
Wypoczynek wakacyjny to nie tylko słodkie nicnierobienie, ten czas można spędzić bardzo aktywnie, planując coraz to nowe rozrywki. W przypadku, gdy pojedzie się na lato w okolice Gdańska, także można zaplanować wiele pasjonujących zajęć.

More

Jeżeli interesuje nas kostka rubika sklep może nam zaproponować jej różne wielkości

splendor gra
Źródło: http://www.planszoweczka.pl/
Warto spojrzeć na przeróżne propozycje gier, tak by posiadać pewność, że znajdziemy coś interesującego dla siebie. Możliwości posiadamy wiele, dlatego potrzeba troszeczkę o nich przeczytać.


Small world to interesująca propozycja


Kiedy jedynie na to pozwolimy, to ma szansę się okazać, że obecne gry planszowe zainteresują nas bez reszty.

More

W sytuacji, kiedy zamierzasz spędzić czas w Gdańsku, rozrywek zapewne nie będzie brakować

kuchnia
Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Nieistotne, czy do Trójmiasta wyjedzie się w celach zawodowych czy osobistych, z pewnością znajdzie się chwilkę na zwiedzanie oraz troszkę przyjemności.

More

Które monety warto gromadzić?

skup starych monet
Autor: Derek Hatfield
Źródło: http://www.flickr.com
Numizmatyka jest jednym z najbardziej znanych jak też rozpowszechnionych na dużą skalę, hobby na świecie. Gromadzenie monet jest pasjonujące same w sobie, jednakże dla wielu ludzi jest to inwestycja, która po latach zwróci się i to z nawiązką.


Musimy tylko wiedzieć, jakie monety warto kolekcjonować, a jakich lepiej wystrzegać się, albowiem nie przedstawiają sobą z goła żadnej wartości.

More

Czy widzieliśmy jak wyglądają okładki płyt cd?

Kobieta w bieliźnie
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Niesamowicie często, jeżeli coś kupujemy, ważny okazuje się być dla nas zewnętrzny wygląd danego produktu. Im wspanialej się on przedstawia, tym większa jest pewność, że będzie nam się podobał, a co się z tym wiąże, że częściej będziemy po niego sięgać.


Czy sprawdzaliśmy jak wspaniale przedstawiają się okładki płyt winylowych?


Powinno się sobie zdawać kwestię z tego, że dużo osób ciągle lubi różnego rodzaju nagrania zamieszczone na płytach winylowych.

More

Opuszczony szpital Gdańsk ma szansę nas zaciekawić

escape room gdańsk
Autor: Richter Frank-Jurgen
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli lubimy spotkania z przyjaciółmi podczas których musimy się sprawdzić, to warto szukać w swoim rejonie zamkniętego pokoju. Będziemy posiadali podpowiedzi, będziemy mieli zagadki oraz tylko ich prawidłowe rozwikłanie zezwoli nam uwolnić się z takiego pokoju.


Czy powiemy, że opuszczony szpital Gdańsk ma szansę nam podarować?


Jeżeli uwielbiamy różnego rodzaju zagadki, których rozwiązanie zaprowadzi nas stopniowo do celu, to obowiązkowo przygoda proponowana przez zamknięte pokoje, będzie dla nas wspaniała.

More

Prześwietlamy najlepsze zabawki dla dzieci

baby born
Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Dla dziewczynki baby born a dla chłopca carrera go – dzisiaj zabawki są niezwykle zróżnicowane i atrakcyjne dla maluchów, ale warto wiedzieć, które w praktyce kupować

More

Intrygujące propozycje na spędzenie czasu wolnego, takie jak gry "Driver San Francisco" i "The Sims"

granie na komputerze w driver san francisco
Autor: RebeccaPollard
Źródło: http://www.flickr.com
We współczesności niesamowitą popularnością cieszy się bycie w posiadaniu komputera. Ten niezwykły sprzęt, pozwalający zauważalnie ułatwić pracę, nie tylko jest praktyczny. Jest to również produkt, który znacznie poprawia oraz ułatwia naukę. Jednak dla bardzo dużej liczby osób komputer wiąże się szczególnie z interesującymi grami, które dają niesamowitą rozrywkę i pozwalają na relaks podczas czasu wolnego.

More