książki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Sapkowski - z pewnością jeden z najbardziej poczytnych polskich autorów fantasty!

rozrywka
Autor: Paul VanDerWerf
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz krótsze dni spadające z drzew liście, niskie temperatury, deszcz jednostajnie bębniący o szyby - jesienna aura często daje nam się we znaki i „wpędza” w niezbyt optymistyczny nastrój.

More

Sklep przeznaczony do decoupage - a więc, jaka rzecz ma możliwość nam się przydać przy tworzeniu czegoś od samych podstaw

golf
Autor: Sobienie Królewskie
Źródło: Sobienie Królewskie Golf & Country Club
Co to dokładnie jest decoupage? Co ma możliwość być stosowane do jego produkowania? W jakim miejscu można kupić wszyściutkiego typu artykuły które są potrzebne do tego rodzaju "aktywności"? Jak ogólnie można się nauczyć tego rodzaju formy sztuki? To wszystko i jeszcze bardziej dużo bez najmniejszego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego nowego - świeżutko co wydzierganego - felietoniku!

More

Jakiej tematyki lektury najczęściej zakupują w książnicach panowie w średnim wieku, a jakie kobiety

Książki i e-book
Autor: ActuaLitté
Źródło: http://www.flickr.com
Byłby w błędzie ten, kto by twierdził, że wraz z rozwojem komputerów książki zostaną zapomniane przez ludzkość. Dowodem na fałsz powyższej hipotezy bywają chociażby tłumy w ojczystych księgarniach, organizujących sezonowe wyprzedaże. Oczywiście z założenia trzydziestolatkowie i panie po trzydziestce dysponują innymi gustami i czytają pozycje z różnych regałów. Przypatrzmy się z bliska tym damsko-męskim preferencjom czytelniczym.

More