stres

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak zabawić brzdące na weselu lub przyjęciu?

rozrywki
Jak zabawić brzdące podczas weselnego przyjęcia, imieninowego czy z okazji Dnia Dziecka? To istotne pytanie, z jakim ogromnie często boryka się wielu rodziców planujących przyjęcie.


Zatroszcz się o oddzielny stół dla maluchów – pozwólcie najmłodszym ludziom na imprezie czuć się wyjątkowo.

More

Jak wypocząć w święta?

program tv
Znacie kogoś, kto po Świętach byłby wypoczęty? No właśnie… Chędożenie, pitraszenie, sprawunki, wyjeżdżanie do rodziny, potem gwałtowne czasami dyskusje przy stole – wszystko to może niezwykle zmęczyć{!|.

More

Czy oddziaływanie gier on-line na nasze pociechy rzeczywiście okazuje się aż tak zły?

wokalista
W epoce wszechobecnego Internetu trudno jest obronić dziecko przed jego wpływem. Bywa on ówcześnie tak powszechny, a jego zasięg tak ogromny, że komputerowy świat coraz bardziej zauważalnie funkcjonuje w głowach naszych pociech jako druga rzeczywistość.

More

Teraźniejsze czarownice, wypełniają sfery bezradności dzisiejszego człowieka

karty
Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Czym tak naprawdę są zaklęcia? Tak faktycznie dokładnej definicji magii nie ma. W każdych rytuałach chodzi o przetransformowanie jednej energii w inną. Może być magia miłosna, zaklęcia na powodzenie i na pomyślność, magia pieniężna, rytuały oczyszczające, magia ochraniająca czy choćby magia na zdrowie.

More

Porady na pierwszą randkę: o czym rozmawiać, co na siebie założyć i gdzie pójść

Pierwsza randka
Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/
Czy na myśl o pierwszej randce czujesz tremę i poddenerwowanie? Możesz z łatwością przezwyciężyć stres i niepewność ustalając wcześniej najistotniejsze elementy randki, w końcu najtrudniejszy krok - którym jest umówienie się na randkę masz już za sobą. Bez przeszkód dzięki kilku skutecznym podpowiedziom świetnie spędzisz czas.

More