stres

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak zabawić brzdące na weselu lub przyjęciu?

rozrywki
Jak zabawić brzdące podczas weselnego przyjęcia, imieninowego czy z okazji Dnia Dziecka? To istotne pytanie, z jakim ogromnie często boryka się wielu rodziców planujących przyjęcie.


Zatroszcz się o oddzielny stół dla maluchów – pozwólcie najmłodszym ludziom na imprezie czuć się wyjątkowo.

More

Jak wypocząć w święta?

program tv
Widzieliście kogoś, kto w święta wypoczął? No właśnie… Sprzątanie, kucharzenie, kupowanie, wyjeżdżanie do rodzinki, później burzliwe czasem dyskusje przy stole – wszystko to potrafi niezwykle zmęczyć{!|.

More

Czy oddziaływanie gier on-line na nasze pociechy rzeczywiście okazuje się aż tak zły?

wokalista
W epoce ogólnodostępnego Internetu ciężko jest ochronić malucha przed jego wpływem. Jest on współcześnie tak popularny, a jego zasięg tak duży, że nierzeczywisty świat coraz dosadniej postrzegany jest w głowach naszych pociech jako inna realność.

More

Teraźniejsze czarownice, wypełniają sfery bezradności dzisiejszego człowieka

karty
Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Czym tak naprawdę są rytuały? Tak naprawdę dokładnej definicji magii nie ma. W każdej magii chodzi o zamianę jednej energii w inną. Mogą być czary na miłość, magia powodzenia i pomyślności, magia pieniężna, rytuały oczyszczające, magia ochraniająca czy choćby magia na zdrowie.

More

Porady na pierwszą randkę: o czym rozmawiać, co na siebie założyć i gdzie pójść

Pierwsza randka
Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/
Czy na myśl o pierwszej randce czujesz tremę i poddenerwowanie? Możesz z łatwością przezwyciężyć stres i niepewność ustalając wcześniej najistotniejsze elementy randki, w końcu najtrudniejszy krok - którym jest umówienie się na randkę masz już za sobą. Bez przeszkód dzięki kilku skutecznym podpowiedziom świetnie spędzisz czas.

More