stres

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy oddziaływanie gier on-line na nasze pociechy rzeczywiście okazuje się aż tak zły?

wokalista
W czasach wszechobecnego Internetu trudno jest uchronić pociechę przed jego oddziaływaniem. Bywa on obecnie tak popularny, zaś jego zasięg tak ogromny, że wirtualny świat coraz wyraźniej postrzegany jest w głowach naszych maluchów jako inna realność.

More

Teraźniejsze czarownice, wypełniają sfery bezradności dzisiejszego człowieka

karty
Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Czym tak naprawdę są zaklęcia? Tak rzeczywiście wyczerpującej definicji magii nie ma. W każdych zaklęciach chodzi o przetransformowanie jednej energii w inną. Mogą być czary na miłość, zaklęcia na powodzenie i na pomyślność, magia pieniężna, rytuały oczyszczające, magia ochraniająca czy choćby magia na zdrowie.

More

Porady na pierwszą randkę: o czym rozmawiać, co na siebie założyć i gdzie pójść

Pierwsza randka
Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/
Czy na myśl o pierwszej randce czujesz stres i zdenerwowanie? Masz szansę z łatwością przezwyciężyć stres i niepewność określając wcześniej najważniejsze elementy randki, w końcu najtrudniejszy krok - którym jest umówienie się na randkę masz już za sobą. Co więcej dzięki paru skutecznym poradom świetnie spędzisz czas.

More