urlop

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Obmyślasz pobyt w Trójmieście i obecnie poszukujesz rozrywek? Masz szczęście, bo tu z pewnością ich nie brakuje!

atrakcje gdańsk gdynia sopot
Autor: Nicolas DECOOPMAN
Źródło: http://www.flickr.com
Wypoczynek wakacyjny to nie tylko słodkie nicnierobienie, ten czas można spędzić bardzo aktywnie, planując coraz to nowe rozrywki. W przypadku, gdy pojedzie się na lato w okolice Gdańska, także można zaplanować wiele pasjonujących zajęć.

More

Udane wakacje poza granicami kraju - odpowiednie biuro podróży i koszty związane z podróżą z dalsze zakątki Ziemi

podróże egzotyczne
Źródło: pixabay.com
Niemal cały rok wszyscy z nas czekają na upragniony urlop. Zależnie od naszych upodobań i możliwości finansowych można zdecydować się na wczasy zagranicą lub w ojczystych kurortach turystycznych.

More

Najwspanialszy Nowy Rok wyłącznie na Mazurach. Uroki polskich Mazur.

sylwester
Autor: Zamek Kliczków
Źródło: Zamek Kliczków
Planując podróż w czasie wyczekanego urlopu większość z nas wybiera polskie wybrzeże. Do przemyślenia mamy dwie możliwości – kurorty położone przy nadbałtyckim brzegu oraz Mazury. Kto z nas nie ma sympatycznych wspomnień związanych z urokliwym spacerem po plaży przy zachodzie słońca? Albo kto z nas nie lubi kąpieli w upalne popołudnia? O ile wyjazd nad morze jest niezrównany na lato i upalne miesiące, tak te zimowe dobrze jest spędzić wśród jezior.

More