zabawa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Frajda dla entuzjastów gier planszowych

plaża
Autor: www.bieriozka.pl
Dzisiaj „uczta” dla entuzjastów gier planszowych, to znaczy takich, jacy wolą zabawę ze znajomymi niźli granie w gry na PC czy PS. Pragniemy zaoferować wam, drodzy Czytelnicy dwie genialne planszówki – pierwsza wprowadza gracz do uniwersum rodem z książek fantasy, kolejna natomiast zmusi was żebyście wybawili rodzaj ludzki.

More

Paintball laserowy Gdańsk nam oferuje

ruszajwpolske.pl/ofertySpecjalne/romantyczne_chwile/13,1,index.html
Autor: Darling Starlings
Źródło: http://www.flickr.com
Ewentualności na świetną zabawę jest sporo, starczy tylko, że będziemy wiedzieli gdzie szukać. Dlatego właśnie trzeba spojrzeć jakie okazują się być propozycje, tak by wiedzieć, że wybierzemy tą odpowiednią dla nas.


Trzeba się zobaczyć co oferuje paintball laserowy Gdańsk


Propozycji na świetne spędzenie czasu z przyjaciółmi istnieje sporo, dlatego jeśli powiemy gdzie ich poszukiwać, to nie będziemy się nudzili.

More

Przyciągające planszówki, dzięki którym znakomicie spędzimy czas z rodziną

zima
Zdecydowanie można stwierdzić, że planszówki przeżywają współcześnie swoją kolejną młodość i są właściwie najchętniej poszukiwanym hasłem w internecie. Mnóstwo osób podarowuje swoim bliskim właśnie gry planszowe, które pozwolą spędzić im miło wolny dzień.

More

Opuszczony szpital Gdańsk ma szansę nas zaciekawić

escape room gdańsk
Autor: Richter Frank-Jurgen
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy lubimy spotkania ze znajomymi podczas których powinniśmy się sprawdzić, to powinno się poszukać w swoim pobliżu zamkniętego pokoju. Będziemy mieli wskazówki, będziemy posiadali łamigłówki oraz tylko ich prawidłowe rozwikłanie pozwoli nam uwolnić się z takiego pokoju.


Opuszczony szpital Gdańsk może nas zaintrygować


Jeśli uwielbiamy różnorakiego rodzaju łamigłówki, których rozwiązanie prowadzi nas stopniowo do celu, to koniecznie przygoda oferowana przez zamknięte pokoje, będzie dla nas idealna.

More

W jaki sposób możemy uświetnić wyjątkowy wieczór? Co może się świetnie sprawdzić zarówno na imprezę dla dzieci jak i na przyjęcie weselne?

iluzjonista gdańsk
Źródło: flickr.com
Różne są sposoby na uświetnianie imprez. Z pewnością sporo zależy od typu uroczystości i od tego, jaki ma charakter. Jeżeli chcielibyśmy stworzyć luźną atmosferę to opłaca się zdecydować na zorganizowanie jakieś dodatkowej atrakcji.

More

Z ciekawym kostiumem impreza będzie jeszcze lepsza, więc już dziś kup lub wypożycz strój na Halloween

Modelka, fryzura Racoon
Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska
Końcówka października to czas, gdy celebruje się Halloween. Choć święto to nie jest polską tradycją, uznaje je coraz więcej ludzi. Szczególnie dzieci ukochały sobie ten Kolorowy dzień, bo to znakomita sposobność, aby założyć ciekawy kostium i zdobyć trochę słodkości.

More

Obsługa techniczna imprez istotnym ogniwem tego typu wydarzeń

koncert z dobrym oświetleniem scenicznym
Autor: Florian Stangl
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy wybieramy się na imprezę rozmyślamy o milionie atrakcji, o tym, że będzie świetna zabawa. Każdy chce zapamiętać jakąś imprezę na bardzo długi czas. Jednak by wszystko było faktycznie świetną zabawą musi się przy tym wszystkim nieźle natrudzić obsługa techniczna imprez.

More

Randki nie tylko online

Serwis randkowy
Autor: Sympatia.pl
Źródło: Sympatia.pl
Randkowy serwis Sympatia.pl to nie anonse towarzyskie ale miliony profili, ale także wiele ciekawych artykułów i porady ekspertów. Zarówno single oraz pary znajdą u nas coś dla siebie - strefa rozrywki, konkursy, café czy imprezy to tylko niektóre działy jakie można odnaleźć na portalu.

More