kawa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Opuszczony szpital Gdańsk ma szansę nas zaciekawić

escape room gdańsk
Autor: Richter Frank-Jurgen
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy lubimy spotkania ze znajomymi w czasie których musimy się sprawdzać, to warto szukać w własnym pobliżu zamkniętego pokoju. Będziemy mieli wskazówki, będziemy posiadali zagadki oraz tylko ich odpowiednie rozwiązanie pozwoli nam uwolnić się z takiego pokoju.


Opuszczony szpital Gdańsk może nas zainteresować


Jeżeli uwielbiamy przeróżnego rodzaju łamigłówki, których rozwiązanie prowadzi nas stopniowo do celu, to obowiązkowo zabawa proponowana przez zamknięte pokoje, będzie dla nas wspaniała.

More

Cukiernia Ursynów ma szansę nam przedstawić niesamowite ciasta

Kawiarnia
Autor: Sagafredo
Źródło: Sagafredo
Kawiarnia Kabaty ma szansę zaoferować nam to co najlepsze
Jeśli oczekujemy gości oraz pragniemy ich ugościć jakimś plackiem, albo tortem, to pragniemy mieć gwarancję, że wszystko będzie tutaj odpowiednie, a my nie zapłacimy za to aż tak wielkich pieniędzy.

More

Użyteczny oraz wygodny kubek z zaparzaczem do kawy

ziarna kawy
Autor: Andreas Poike
Źródło: http://www.flickr.com
Herbata jest nie tylko pyszna, ale również zdrowa, szczególnie w przypadku herbaty białej bądź zielonej. Nic więc dziwnego, że herbata posiada dzisiaj bardzo wielu zwolenników, dlatego jeśli i Ty jesteś miłośnikiem tego wyśmienitego i dobrego napoju to naturalnie przyda Ci się kubek z zaparzaczem.

More