kawa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jeśli pragniemy świetnie bawić się z kolegami, to warto wynająć halę do gry w paintball

Hollywood
Autor: Corey Marshall
Źródło: http://www.flickr.com
Paintball to doskonały pomysł, jeśli pragniemy przeżyć coś emocjonującego. W przypadku gdy pragniemy zorganizować event firmowy lub wieczór kawalerski, to warto znaleźć ciekawe miejsce lub wynająć halę.


Odnalezienie doskonałego miejsca może okazać się całkiem łatwe.

More

Obmyślasz pobyt w Trójmieście i obecnie poszukujesz rozrywek? Masz szczęście, bo tu z pewnością ich nie brakuje!

atrakcje gdańsk gdynia sopot
Autor: Nicolas DECOOPMAN
Źródło: http://www.flickr.com
Wypoczynek wakacyjny to nie tylko słodkie nicnierobienie, ten czas można spędzić bardzo aktywnie, planując coraz to nowe rozrywki. W przypadku, gdy pojedzie się na lato w okolice Gdańska, także można zaplanować wiele pasjonujących zajęć.

More

Opuszczony szpital Gdańsk ma szansę nas zaciekawić

escape room gdańsk
Autor: Richter Frank-Jurgen
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy kochamy widzenia z przyjaciółmi podczas których musimy się sprawdzać, to powinno się poszukać w własnym pobliżu zamkniętego pokoju. Będziemy posiadali podpowiedzi, będziemy mieli łamigłówki i jedynie ich prawidłowe rozwiązanie pozwoli nam uwolnić się z takiego pokoju.


Opuszczony szpital Gdańsk ma szansę nas zainteresować


Jeżeli lubimy różnorakiego rodzaju łamigłówki, których rozwiązanie prowadzi nas powoli do celu, to obowiązkowo przygoda oferowana przez zamknięte pokoje, okaże się dla nas idealna.

More

Cukiernia Ursynów ma szansę nam przedstawić niesamowite ciasta

Kawiarnia
Autor: Sagafredo
Źródło: Sagafredo
Cukiernia Ursynów może pochwalić się prawdziwymi wspaniałościami
Jeśli oczekujemy gości i chcemy ich przyjąć jakimś plackiem, albo tortem, to chcemy mieć pewność, że wszystko będzie tu dobre, a my nie zapłacimy za to aż tak wielkich pieniędzy.

More

Użyteczny oraz wygodny kubek z zaparzaczem do kawy

ziarna kawy
Autor: Andreas Poike
Źródło: http://www.flickr.com
Herbata jest nie tylko smaczna, lecz także zdrowa, w szczególności w przypadku herbaty białej lub zielonej. Nic więc dziwnego, że herbata ma dziś niezwykle wielu zwolenników, wobec tego jeśli i Ty jesteś miłośnikiem tego wyśmienitego i pysznego napoju to z pewnością przyda Ci się kubek z zaparzaczem.

More