kawa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Opuszczony szpital Gdańsk ma szansę nas zaciekawić

escape room gdańsk
Autor: Richter Frank-Jurgen
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli kochamy spotkania ze znajomymi w czasie których powinniśmy się sprawdzić, to trzeba szukać w swoim pobliżu zamkniętego pokoju. Będziemy mieli podpowiedzi, będziemy posiadali łamigłówki i jedynie ich prawidłowe rozwikłanie pozwoli nam uwolnić się z takiego pokoju.


Czy powiemy, że opuszczony szpital Gdańsk może nam dać?


Jeżeli uwielbiamy różnego rodzaju zagadki, których rozwiązanie prowadzi nas powoli do celu, to koniecznie zabawa proponowana przez zamknięte pokoje, okaże się dla nas idealna.

More

Cukiernia Ursynów ma szansę nam przedstawić niesamowite ciasta

Kawiarnia
Autor: Sagafredo
Źródło: Sagafredo
Kawiarnia Kabaty może zaproponować nam to co najwspanialsze
Jeśli spodziewamy się gości oraz chcemy ich ugościć jakimś plackiem, albo tortem, to pragniemy posiadać gwarancję, że wszystko będzie tu właściwe, a my nie wydamy za to aż tak sporych pieniędzy.

More

Użyteczny oraz wygodny kubek z zaparzaczem do kawy

ziarna kawy
Autor: Andreas Poike
Źródło: http://www.flickr.com
Herbata jest nie tylko pyszna, ale również zdrowa, szczególnie w przypadku herbaty białej bądź zielonej. Nic więc dziwnego, że herbata posiada dzisiaj bardzo wielu zwolenników, dlatego jeśli i Ty jesteś miłośnikiem tego wyśmienitego i dobrego napoju to naturalnie przyda Ci się kubek z zaparzaczem.

More