Pierwsza randka – porady na jaki temat rozmawiać, co na siebie założyć i gdzie pójść

Czy na myśl o pierwszej randce czujesz tremę i poddenerwowanie? Masz szansę z łatwością przemóc stres i nieśmiałość określając wcześniej kluczowe momenty randki, przecież najtrudniejszy etap – którym jest umówienie się na randkę jest już za Tobą. Bez przeszkód dzięki paru praktycznym podpowiedziom świetnie spędzisz czas.

Gdzie pójść na pierwszą randkę?

Gdy tylko Twój partner lub partnerka potwierdzą termin spotkania pomyśl o miejscu do którego moglibyście razem się wybrać. Kluczowe jest to byście nie czuli się jeszcze bardziej skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. rozrywkę kulturalną, którą oboje znacie. Jeśli jesteście osobami bardziej wysportowanymi możecie zaplanować spotkanie na na łonie natury, wybierając się na spacer lub piknik. Unikajcie głośnych i wyjątkowo zatłoczonych miejsc, w których ciężko będzie wam porozmawiać.

Para w wesołym miasteczku

Autor: kevindooley
Źródło: http://www.flickr.com/

Jeśli boisz się, że zabraknie Wam tematów lub spotkanie może okazać się mało interesująca wybierz miejsce gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić lub po prostu w dobrej atmosferze spędzić czas nie koncentrując się jedynie na rozmowie ale także na zabawie.

Co na siebie założyć na spotkanie?

Postaw na dobre samopoczucie i elegancję ale nie staraj się na siłę modyfikować swojego stylu. Twój strój powinien być dopasowany do miejsca, w którym będziecie spędzać czas.

Ekscytujący tekst? Jeżeli tak sądzisz, kliknij bez wahania ten link, ponieważ w witrynie, którą tu znajdziesz, również jest coś ciekawego!

Planując długi spacer ubierz się praktycznie, idąc na kolację również zadbaj o odpowiedni strój.

Pamiętaj, że czysty i skrupulatnie dobrany ubiór będzie informacją dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze poznanie.

Stolik w restauracji dla dwojga

Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/

Jak się zachować na pierwszej randka?

Najczęściej Twój partner lub partnerka także się denerwuje, postaraj się więc w naturalny sposób rozładować atmosferę mówiąc np. o swojej tremie, opowiadając dowcip lub komplementując drugą osobę. Przede wszystkim staraj się być sobą i nie próbuj za wszelką cenę grać kogoś innego. Druga strona zgodziła się na spotkanie by Cię bliżej poznać i miło spędzić czas. Wzmocnij swoją pewność siebie pamiętając, że zależy jej by dowiedzieć się jaki naprawdę jesteś.

Na pewno rozmyślasz o czym rozmawiać na tego typu spotkaniu? Najlepiej o tym co się interesuje na co dzień, jakie masz hobby, w czym jesteś dobry. Poruszaj tematy, które mają wspólny mianownik dla Was obojga i które nie wprawią drugiej strony w zakłopotanie.

Zapewniamy Ci dostęp za darmo (https://taniawodka.pl/home/oferta-weselna/) do kolejnych wątków, jeżeli tematy opracowane na tej stronie bardzo Cię zaaferowały. Zatem nie ociągaj się!

Postaw na szczerość i mały flirt.

Miło spędzony czas może okazać się świetnym wstępem do ciekawej znajomości i miłości, warto więc pokonać stres i nastawić się na świetną zabawę.