Nie posiadasz planu na upomniki? Gry planszowe to prawdziwy szlagier – przekonaj się sam!

Masz już upominki dla swoich najbliższych czy wciąż wyszukujesz czegoś szalonego czym mógłbyś ich obdarować w tegoroczne Święta? Jeżeli nie masz bladego pojęcia na co się zdecydować w tym roku to musisz zdać sobie sprawę z tego, iż planszówka to trafna zabawa nie wyłącznie dla dzieciaków, lecz przede wszystkim dla pełnoletnich.
Święta Bożego Narodzenia to najlepszy moment, aby podarować grę planszową bliskiej nam osobie.

gry

Autor: Miguel Discart
Źródło: http://www.flickr.com
samochody

Rozumie się samo przez się, że samemu czasem męcząco jest wydać 100 zł na grę, jednakże naprawdę jest to zniewalająca rozrywka. Należałoby tu wspomnieć, iż w dobie laptopów i internetu w rzeczywistości żmudnie odciągnąć dzieci od monitora, tymczasem grą planszowym się to świetnie udaje. Jeśli dopiero rozpoczynacie przygodę z planszówkami to Catan gra planszowa będzie na pewno dobrym wyborem.

Zaintrygował Cię ten wpis? Jeśli tak, to w najnowszej ofercie (http://www.scenariuszzycia.pl/blog/droga-zycia-numerologia/) też przeczytasz coś, co okaże się godne Twojej uwagi. Kliknij zatem tutaj!

Jest to szlagier wśród gier, jaki każdy zapaleniec planszówek winien mieć. Gra oparta jest na tym, iż każdy gracz jest osadnikiem na wyspie Catan i przewodzi własnej kolonii. Celem gry jest nagromadzenie 10 punktów, jakie zapewniają zwycięstwo w rozgrywce. O ile kochacie czasy królów to wtedy gra Królestwo w Budowie winna przypaść Wam do gustu. Jest to lekka gra, w jaką można grać całą rodziną. Twoim zadaniem jest inteligentna rozbudowa, tak abyś zapewnił wszelkim podwładnym dostatek.

Jeżeli świat planszówek nie jest Ci obcy to wtenczas Descent Wędrówki w Mroku będzie grą odpowiednią dla Ciebie. Jest to gra w której przemierza się podziemia walecznymi bohaterami, a zadaniem jest zwalczenie wszystkich potworów na swej drodze.