Każda dama kocha błyskotki, ponieważ uwielbia się stroić i wyglądać zjawiskowo – jest to po prostu wkodowane w kobiece geny

Ilość błyskotek, którą jest w stanie mieć zaledwie jedna pani, bywa niewiarygodna. Jeżeli zsumować wszystkie bransoletki, kolczyki i inne błyskotki, to okaże się, że jest z tego ogromna kolekcja.
Broszki, pierścionki, spinki, łańcuszki i jeszcze mnóstwo innych drobiazgów.

Fotografia

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

U niejednej kobiety zazwyczaj zajmują one szafki w łazience i jeszcze kilka innych regałów w mieszkaniu. Niekiedy sama właścicielka nie wie, gdzie co ma. Niekiedy przytrafia się chwila, że już trzeba wychodzić na ważne spotkanie lub do filharmonii, a ubrana i umalowana żona lata i szuka jakiejś koli, która idealnie pasuje do kreacji. Problem w tym, że nigdzie nie jest w stanie jej znaleźć, a komentarze męża nie pomagają w poszukiwaniach. Może nastąpił najwyższy czas, aby podumać o zrobieniu porządków wśród swojej biżuterii i wytyczeniu dla niej konkretnego miejsca? Małżonek może zrobić swojej ukochanej taką niespodziankę i dać jej puzderko na biżuterię. Szkatułki drewniane są niezwykle eleganckie i są niezwykłym pomysłem na podarunek urodzinowy albo rocznicowy. Są bardzo gustownie wykonane i niekiedy mają wyrzeźbiony jakiś motyw na przykrywce – mogą to być na przykład kwiaty.

Szkatułki drewniane bywają różnej wielkości i zazwyczaj posiadają kilka przegródek, aby móc posortować biżuterię i w końcu wprowadzić w swojej kolekcji pewien ład. Bransoletki, łańcuszki i wszelkie inne świecidełka mogą leżeć osobno i sprawi to, że każda dama szybko znajdzie to, czego potrzebuje.