Najlepsze konsole – co przemawia na plus Playstation?

Wiele racji mają te osoby, które uważają, iż aktualnie nie ma bardziej kapitalnej konsoli, aniżeli właśnie Playstation. W szczególności Europa i Daleka Azja to takie miejsca, w których fani konsol generalnie preferują Playstation. A to dlaczego?

playstation

Autor: Richard, enjoy my life!
Źródło: http://www.flickr.com

Cóż, podstawowy powód to naturalnie bardzo dobry marketing. Jednakowoż gdyby promowany był kiepski towar, tak czy siak nie cieszyłby się tak bardzo dużą estymą! Zatem najzwyczajniej PlayStation jest popularny, bo niewątpliwie charakteryzuje się wysoce ponadprzeciętnym poziomem. Takie są realia, trudno się nie zgodzić.

Często ludzie mówią, że inne konsole są tak czy siak lepsze, zdarzają się również miłośnicy pecetów, lecz fakty są takie, iż to Playstation 3 niepodzielnie rządzi – na naszym rynku, ale oczywiście nie tylko co widać tu na . Sporym atutem azjatyckiej konsoli jest także to, że nieustannie wydawane są bardzo dobre gry, które bardzo często urzekają niesamowitą grafiką i grywalnością na możliwie jak najwyższym poziomie. W wielkim błędzie jest fan gier, który myśli sobie, iż obecnie znajdzie odpowiedniejsze rozwiązanie, niż Playstation. Bez dwóch zdań gierki na Playstation to coś wspaniałego.

Warto zwrócić uwagę, że choć bardzo często uważamy, że nawet jeśli zakupimy Playstation, to potem będziemy miewali ogromne kłopoty, aby mieć możliwość pozwolić sobie finansowo na kupno nowości gierkowych, to nikt nie powiedział, iż zawsze trzeba zaakceptować ów stan rzeczy. W końcu na przykład Grand Theft Auto albo bioshock możemy kupić sporo taniej!

W końcu bez dwóch zdań idzie kupić takie gierki w zagranicznych serwisach aukcyjnych. Generalnie Stany Zjednoczone bądź UK nie są zbytnio tanimi krajami. Robienie zakupów na zagranicznych aukcjach jednak często może się opłacać. Wystarczy rozejrzeć się za różnego rodzaju wyprzedażami – zapewne o mega obniżkach możemy zapomnieć, ale z całą pewnością jeżeli tylko trochę się porozglądamy, nareszcie bez większego bólu zdołamy uzupełnić kolekcję swoich gierek. Akurat co do tego pewnie nie miewają żadnych wątpliwości tacy gracze, którzy wcześniej skorzystali z takiego patentu.