Zacznij kolekcjonować płyty z nagraniami ulubionych wykonawców

W owym artykule przede wszystkim o muzyce z Islandii. Bo choć przeciętny Polak głównie słucha typowo amerykańskich i polskich utworów, to jednak na całe szczęście nie można rzec, że bardziej egzotyczni muzycy są u nas w zupełności ignorowani, niesłuchani.

Autor: RossinaBossioB
Co prawda muzyka etniczna płyty cd/dvd jest bądź co bądź niezbyt popularna, lecz na całe szczęście wcale nie jest tak kiepsko. Raduje serce, iż w choćby wrześniu w Polsce zagra Gus Gus – a więc wybitny zespół ze stolicy Islandii.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Kliknij i sprawdź herbata sklep online teraz, tu znajduje się coś, co prawdopodobnie także będzie równie ciekawe.

W ogóle to jest tak, że Reykjavik cechuje się rewelacyjnym życiem klubowym, islandzkie bary posiadają niecodzienny klimacik.

Bardzo cieszy także to, że zespół Gus Gus nie będzie grał tylko w Stolicy, ale również we Wrocławiu czy Poznaniu. W zasadzie tych miast będzie większa ilość, a więc islandzka muzyka elektroniczna płyty cd/dvd jest dosyć modna, przynajmniej wśród tej trochę bardziej muzycznie wyrobionej publiczności (ciesz się hitami muzycznymi kiedy i gdzie tylko chcesz: muzyka elektroniczna płyty cd/dvd). Bardzo duże podziękowania dla Bjork, pewnie zdecydowana większość lekko ponadprzeciętnych miłośników grania zna ową Islandkę. Wzbudzała ona niegdyś niemałe kontrowersje, chociaż oczywiście to nie były zwykłe kontrowersje, coś kiepskiego, robionego na siłę. I właśnie dzięki Bjork zimna Islandia zdołała zdobyć niemałą estymę, powszechny szacunek wśród milionów osób na całym świecie.

Powiedzmy jej muzyka filmowa płyty cd/dvd jest niemalże pokazem geniuszu. Sporo ludzi i tak nie akceptuje stylu Bjork – i dobrze, przecież któż rzekł, iż w każdym przypadku nawet ktoś wspaniały nie musi być z automatu bożyszczem tłumów. Zapewne Bjork to nawet bardziej odpowiada…

To na koniec trzeba jeszcze trochę napisać o zapewne mało któremu czytelnikowi znanemu muzykowi… A mowa o Asgeirze – muzyk ma wyłącznie 22 lata, lecz jego niezwykły styl sprawia, że najzupełniej nie widać braku doświadczenia. Zresztą w sumie jego młodociany wiek jest ogromną zasługą! Zatem jeśli któregoś melomana bardzo interesuje klimatyczna, odmienna, niż wszystkie inne muzyka, niech najzwyczajniej w świecie sięgnie po islandzką muzykę. Nawet islandzka muzyka dziecięca płyty cd/dvd jest czymś niezwykłym, godnym uwagi (wzbogać prywatną płytotekę w nowości: filmowa muzyka na cd/dvd).