trener

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak zabawić brzdące na weselu lub przyjęciu?

rozrywki
Jak zabawić brzdące podczas weselnego przyjęcia, imieninowego czy z okazji Dnia Dziecka? To istotne pytanie, z jakim ogromnie często boryka się wielu rodziców planujących przyjęcie.


Zatroszcz się o oddzielny stół dla maluchów – pozwólcie najmłodszym ludziom na imprezie czuć się wyjątkowo.

More

Szansa na rzeczywiste rozwinięcie skrzydeł i niezwykłą, podniebną przygodę

ubrania - akt
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie możliwości atrakcyjnego spędzania wolnego czasu jest bez liku. Zafascynowanie nowinkami technologicznymi z czasem słabnie i wtedy poszukujemy dziedzin, które pobudzają wyobraźnię, a niejednokrotnie też przyspieszają bicie serca.


Przyjemnym rozwiązaniem na oderwanie się od szarej rzeczywistości zdaje się być sport.

More

Wakacje w siodle - dlaczego dobrze jest posłać swoje maleństwo na obóz jeździecki

koń
Źródło: flickr.com
Aktualnie ukochaną rozrywką dzieci jest granie na komputerze , a także smartfonie. Zdołałoby się wydawać, że czas wakacji to okres, w jakim przedszkolaki spotykają się ze swoimi ziomkami i razem spędzają czas na zewnątrz. Na nieszczęście, w ostatnich latach da się zauważyć, że nawet jeżeli smyki spotykają się z przyjaciółmi, to najczęściej spędzaj czas przy komputerze.

More

Na co zwrócić uwagę Plan treningowy - najważniejsze elementy

sport
Autor: Materiały prasowe
Źródło: Sport-shop.pl
Ten, kto kiedykolwiek uprawiał kulturystykę pamięta, że optymalny plan treningowy to absolutna podstawa. Zidentyfikowanie celów treningu, krótko i długoterminowych oraz wybór odpowiednich ćwiczeń, ich specyfikacji i intensywności daje możliwość zoptymalizowania efektów treningu ,a także umożliwia ocenę postępów.

More