trener

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Szansa na rzeczywiste rozwinięcie skrzydeł i niezwykłą, podniebną przygodę

ubrania - akt
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie możliwości na ciekawą organizację czasu wolnego jest sporo. Zafascynowanie nowinkami technologicznymi z czasem słabnie i wtedy poszukujemy zajęć, które potęgują entuzjazm, a niejednokrotnie też podnoszą poziom adrenaliny we krwi.


Powszechnym rozwiązaniem na nudę zdaje się być uprawianie sportu.

More

Wakacje w siodle - dlaczego dobrze jest posłać swoje maleństwo na obóz jeździecki

koń
Źródło: flickr.com
Współcześnie ulubioną zabawą pociech jest granie na laptopie oraz telefonie komórkowym. Mogłoby się wydawać, iż czas wakacji to okres, w jakim przedszkolaki spotykają się ze swoimi ziomkami i wspólnie spędzają czas na dworze. Na nieszczęście, w ostatnich latach można zaobserwować, iż nawet jeżeli brzdące spotykają się z przyjaciółmi, to najchętniej spędzaj czas przy komputerze.

More

Na co zwrócić uwagę Plan treningowy - najważniejsze elementy

sport
Autor: Materiały prasowe
Źródło: Sport-shop.pl
Ten, kto kiedykolwiek uprawiał kulturystykę pamięta, że optymalny plan treningowy to absolutna podstawa. Zidentyfikowanie celów treningu, krótko i długoterminowych oraz wybór odpowiednich ćwiczeń, ich specyfikacji i intensywności daje możliwość zoptymalizowania efektów treningu ,a także umożliwia ocenę postępów.

More