trener

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak zabawić brzdące na weselu lub przyjęciu?

rozrywki
Jak zabawić brzdące podczas weselnego przyjęcia, imieninowego czy z okazji Dnia Dziecka? To istotne pytanie, z jakim ogromnie często boryka się wielu rodziców planujących przyjęcie.


Zatroszcz się o oddzielny stół dla maluchów – pozwólcie najmłodszym ludziom na imprezie czuć się wyjątkowo.

More

Szansa na rzeczywiste rozwinięcie skrzydeł i niezwykłą, podniebną przygodę

ubrania - akt
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach możliwości na ciekawą organizację czasu wolnego jest sporo. Zafascynowanie nowinkami technologicznymi z czasem słabnie i wtedy poszukujemy hobby, które potęgują entuzjazm, a także przyspieszają bicie serca.


Przyjemnym rozwiązaniem na nudę zdaje się być uprawianie sportu.

More

Wakacje w siodle - dlaczego dobrze jest posłać swoje maleństwo na obóz jeździecki

koń
Źródło: flickr.com
Obecnie ulubioną rozrywką dzieciaków jest granie na notebooku oraz smartfonie. Mogłoby się wydawać, iż czas wakacji to okres, w którym dzieciaki spotykają się ze swoimi kolegami i wspólnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Na nieszczęście, w ostatnich latach da się zauważyć, iż nawet jeżeli smyki spotykają się z kumplami, to najczęściej spędzaj czas przy komputerze.

More

Na co zwrócić uwagę Plan treningowy - najważniejsze elementy

sport
Autor: Materiały prasowe
Źródło: Sport-shop.pl
Osoba, która kiedykolwiek trenowała kulturystykę pamięta, że prawidłowy plan treningowy to podstawa. Zidentyfikowanie celów treningu, krótko i długoterminowych oraz wybór odpowiednich ćwiczeń, ich specyfikacji i intensywności daje możliwość zoptymalizowania efektów treningu ,a także umożliwia ocenę postępów.

More