Co znaczy, iż hotel oferuje najbardziej profesjonalną jakość? Czym się musi wyróżniać? Co jest najistotniejsze dla gości?

Bardzo komfortowe, najwyższej klasy pokoje, najwyższych lotów praktyki hotelarskie, wygodne sale konferencyjne, tradycja i pewność wygody. Te cechy możemy sobie życzyć od najbardziej profesjonalnych hoteli. W takich miejscach można poczuć się jak we własnym domu, a nawet jeszcze bardziej komfortowo.

klik

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Spośród niezwykłej oferty brakuje jednak takich hotelów z prawdziwego zdarzenia, ponieważ czasem w ślad za różnymi opiniami nie idzie odzwierciedlenie w realności. Całe szczęście w tej ofercie możemy znaleźć ciekawe hotele konferencyjne, a jednym z nich jest na pewno Haston City Hotel. Haston City Hotel to nie tylko bogato urządzone pomieszczenia, to również wspaniałe sale konferencyjne. Jesteśmy w stanie przyznać, że to największe hotelowe centrum kongresowe Wrocławia. Każdy gość biznesowy doceni to miejsce. Spotkania biznesowe są organizowane nawet dla 500 osób, konferencje dla sześciuset. Haston Congress Center jest integralną częścią Haston City Hotel. Oferowane są sale o zróżnicowanej powierzchni, jest też możliwość ich łączenia, co umożliwia planowanie kameralnych spotkań, a jednocześnie bardziej pokaźnych kongresów, targów, konferencji czy szkoleń.

konferencja

Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com

Każda z sali konferencyjnej wyposażona jest w najbardziej nowoczesny sprzęt multimedialny oraz szybki dostęp do sieci internetowej. Haston City Hotel zapewnia rzeczywiście bardzo dużo. Jeśli chcesz zorganizować bankiet to lepszej oferty nie odnajdziesz. Sala w Hastonie ma powierzchnię 600 metrów kwadratowych i wysokość czterech metrów. Jest także własny parkiet o powierzchni 200 metrów kwadratowych, a także podest i bankietowe światła. Do Sali jesteśmy w stanie się dostać od razu z parkingu, istnieje również bezpośrednie wejście z parkingu na pierwsze piętro centrum Kongresowego. To oznacza, iż jesteśmy w stanie pominąć parter.

Część hotelowa jest rozdzielona, co oferuje komfort gościom hotelowym, jak i konferencyjnym. Te i sporo pozostałych udogodnień to zapewnienie, że odczujesz prawdziwy luksus, który został już sprawdzony przez wielu zadowolonych gości. Jeśli więc szukasz prawdziwego znaku jakości, czy to pokoju na kilka dni czy sale na konferencje, Haston City Hotel (link do strony www) to najlepsze do tego miejsce. Dołącz do grona zadowolonych klientów, zorganizuj jak najbardziej profesjonalnie konferencję. To istotne, ponieważ wizerunek odpowiedniego miejsca jest tak samo wistotny, jak to, jaki poziom prezentować będzie sama konferencja.