Obozy jeździeckie

Nie ma rodzica, który by nie chciał, żeby jego dziecko pojechało na aktywne wakacje, o których marzą cały rok szkolny. W sieci można natknąć się na setki pomysłów obozów i kolonii, na przykład ostatnimi czasy bardzo lubiane wyjazdy dzięki, którym dziecko ma szansę się nauczyć czegoś interesującego lub ulepszać swoje talenty, jak np. obozy konne. Taka forma wypoczynku dostarcza dziecku ruchu i zajęcia a jednocześnie jest wspaniałą wakacyjną rozrywką.

Agroturystyka na Kaszubach

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl
Jeździectwo to nie tylko aktywność pomagająca utrzymać dziecko w dobrej formie fizycznej i dająca zajęcie w trakcie wakacji. Jazda konna uczy odpowiedzialności za konia, o którego trzeba starannie dbać. Dziecko poznaje zasady bezpieczeństwa w czasie jazdy, poznaje też sposoby dbania o konia, czy nawet uczy się uczyć inne dzieci. Obcowanie z naturą pozwala dziecku odetchnąć.

Polecanym ośrodkiem proponującym swoim klientom obóz jeździecki jest na przykład Szkoła (szkoła podstawowa prywatna warszawa) Jazdy Konnej Patataj. Wyjazdy skierowane są do dzieci w różnym wieku, a zajęcia są specyficznie dopasowane do wymagań określonych grup wiekowych. Klub jest jednym z największych ośrodków w okolicach Warszawy.

Bez względu na to na jaki wyjazd wyślemy naszą pociechę warto spytać dziecko co chciałoby poznać i dobrać opcję do jego zainteresowań. Dzięki temu wakacje na pewno będą szczęśliwe.

Zobacz propozycję Stadniny Patataj:

Wyświetl większą mapę