iluzoryczna gra – w jaki sposób odnaleźć odpowiednie miejsce?

Escape room to wirtualna gra. Misją gracza jest uciekanie z zamkniętego pokoju. Sposobność taką gracz otrzymuje po rozwiązaniu wszelkich zagadek i rebusów. Łamigłówki przed komputerem są niezwykle wymagające i interesujące, a to zezwoliło na osiągnięcie dużego zainteresowania wśród graczy posiadających komputery, smartfony, czy tablety. Rozrywka stała się rzeczywiście realna i gracz sprzed ekranu komputera może wkroczyć osobiście do zagadkowego pokoju i spróbować swoich sił, stwierdzić, czy podoła zadaniu i zniknie z pokoju przed ustalonym czasem.

Gdynia

Autor: faxepl
Źródło: http://www.flickr.com
Escape room Gdynia to spora ilość pokoi i jakakolwiek grupa chętnych jest w stanie znaleźć coś idealnie dobranego do własnych zainteresowań. Pokoje potrafią zarówno ciekawić, bawić jak i napawać lękiem, więc repertuar odczuć w czasie zabawy jest szeroki i zadowoli każdego amatora przygód i nowych odczuć. Każdy konkretny pokój to zupełnie inna postać zabawy – Scenarzyści zadbali o to, by rozgrywka była zajmująca, wyszukana i stawiała wyzwania do samego końca gry. Dzieje przedstawione na miejscu są prezentowane w taki sposób, ażeby gracze zdołali w najwyższym stopniu wczuć się w swoją rolę i zapomnieć o wszystkim innym poza pokojem. Jakikolwiek pochopny ruch jest w stanie sprawić, że nie będzie można odejść z pomieszczenia escape room.

Gdańsk

Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Escaperoom Gdańsk to rozrywka dla bliskich kolegów, znajomych z pracy, a nawet całej rodziny.

Warto obejrzeć inne nasze serwisy (www.wilanow.varsovia.edu.pl/misja/), aby zgłębić inne ciekawe informacje na ten temat. Nie zwlekaj więc i kliknij tutaj!

W ów nietypowy sposób jest możliwość zacząć również wieczór kawalerski, albo panieński i postawić na emocje, które nie są osiągalne każdego dnia. Uczestnictwo w tej grze może być świetnym podarkiem okolicznościowym.
Escape room trafił do Polski niedawno, lecz jest już dostępny w wielu miastach. Chociaż w kraju jest dalej niusem, to rozrywka ta bije rekordy sławy na całym świecie. Należałoby przed rezerwacją przewertować każde oferty, jakie są dzielone na parę typów. Przed dołączeniem do gry należałoby znać cenę pokoju, czas przeznaczony na ucieczkę, pułap trudności i minimalną, również optymalną ilość osób przeznaczoną na dany pokój. Nowa rozrywka w tajemniczym pokoju okaże się na pewno satysfakcjonująca i dostarczy mnóstwo pamiętnych i pozytywnych wrażeń –