Szansa na prawdziwe rozwinięcie skrzydeł i wielką, podniebną przygodę

Współcześnie możliwości na ciekawą organizację czasu wolnego jest mnóstwo. Zafascynowanie nowinkami technologicznymi z czasem słabnie i wtedy poszukujemy hobby, które pobudzają wyobraźnię, a niejednokrotnie też podnoszą poziom adrenaliny we krwi.
Przyjemnym rozwiązaniem na oderwanie się od szarej rzeczywistości wydaje się być uprawianie sportu.

Wydaje się, że gry strategiczne online najlepsze czasy mają już za sobą

Wiele ich odmian wskazuje, że świat Twitera, internetowych mediów i obrazkowych przeróbek nie wyeliminował z, jakby nie patrzeć – gier online. Możemy grać w to na co tylko mamy ochotę – od strategii przez RPG do managerów sportowych. Jeśli chodzi o gry – manager, naturalnym skojarzeniem będą rzecz jasna piłkarskie wersje Football Managera. Od zaplecza udoskonalasz tutaj własną wirtualną drużynę, budujesz nowoczesny stadion, dokonujesz transferów itd.

Wiele wielkich premier w tym miesiącu.

Kilka dni temu swoją premierę miało parę sequeli i gier komputerowych, na jakie fani czekali niemalże trzy lata. W salonach z grami na stoiskach leżą już świeżutkie opakowania z grami fanów RPG, zaś w Multikinie i kinach IMAX emitowane są od jutra ekranizacje serii Star Wars.
Zacznijmy może od omówienia gry Final Fantasy ps3, to jest świeżego arcydzieła Hironobu Sakaguchiego, inicjatora całej niemalże serii gier z cyklu FF.