Wydaje się, że gry strategiczne online najlepsze czasy mają już za sobą

Wiele ich odmian wskazuje, że świat Facebooka, social media i obrazkowych remiksów nie wyeliminował z, nomen omen – gier online. Zagramy w to co tylko preferujemy – od strategicznych przez RPG do sportowych manegerów. Jeśli chodzi o gry – manager, pierwszym skojarzeniem będą oczywiście soccerowe wersje Football Managera. Od zaplecza rozwijasz tutaj własną wirtualną drużynę, budujesz nowy stadion, wykonujesz transfery itd.

Jesteś szefem i trenerem w jednym. Co innego w grach akcji, tutaj interfejs pozornie wydaje się taki sam. Tymczasem akcje gier, takich jak Mechrage, toczą się w przyszłości – link do ciekawej strony. Samo wskazanie na roboty jasno sygnalizuje przestrzeń czasową. Jeśli już roboty to wiadomo, że chodzi o skojarzenie batalistyczne. W sieciowej grze nie zamierzamy ich rozwijać i żyć z nimi, na wzór klasyki gatunku, czyli Sims`ów. Gra w Mechrage startuje w małej osadzie, zaczynamy grę najsłabszym dostępnym żelastwem na chodzie.

Rzecz jasna, w miarę rozwoju akcji i kolejnych poczynań odblokowujemy lepsze roboty i osady. Kluczową areną rozwoju scenariusza jest przestrzeń wojskowa. Od batalistycznych poczynań – a jako generał-maszyna musimy to robić – zależy powodzenie w przechodzeniu przez grę. Dodajmy na marginesie że na walkach się nie kończy.

Nie zwlekaj! Jeśli zainteresował Cię nasz opis, to czytaj również banery na Boże Narodzenie następne treści na wybrany materiał. Opracowaliśmy je dla Ciebie z radością.

Super przywódca przegrywa bez sprzętu i surowców i koniecznych do sukcesu sojuszy. Przy budowaniu swojej potęgi pod uwagę należy brać każdy z tych czynników.

gra

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Przyszłość, maszyny i walka nie są kuszącą fabułą gry? Gdy chcecie pozostać przy „walce” online, ale w innym kontekście warto spróbować swoich sił w Wawawars – . Jej fabuła rozgrywa się w… Warszawie. O co idzie walka? To dopiero gratka – rdzenni Warszawiacy biją się z przyjezdnymi. Jedną z dwóch opcji wybieramy na samym początku gry. Podobnie jak w każdej zręcznościowej strategii zaczynamy grać bez żadnych umiejętności z niewielką kasą, w ślepym zaułku planszy. Docelowo chodzi o kontrolę nad miastem wybranej grupy – Warszawiakami lub przyjezdnymi. To specyficzna lekcja życia w dużym mieście, w którym nie ma sentymentów. Grupy rozpychają się łokciami, by panować w mieście. Jak więc widać gry z „walką” online przybierać mogą różne scenariusze.