Jak zainteresowanie piłką nożną ma przełożenie na komputerowe gry, z czego się bierze fenomen serii piłkarskiej Fifa.

Piłka nożna to chyba najpopularniejszy sport na świecie, trudno się więc dziwić, że powstało mnóstwo gier opierających się na rywalizowaniu dwóch piłkarskich zespołów.

stół bilardowy

Autor: Javcon117*
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz chyba nic nie dorówna ze względu na grywalność i funkcjonalność serii Fifa, która już od kilkunastu lat cieszy się ogromną popularnością wśród kolejnych pokoleń graczy.

Czy przeczytane tu informacje uważasz za niebanalne? Jeśli tak, to więcej zobaczysz w ofercie (https://www.produktypremium.com/), która także niewątpliwie okaże się zachęcająca.

Każda kolejna odsłona to jeszcze lepsza grafika, możliwość wyboru najpopularniejszych obecnie piłkarzy, ale też poprawiona mechanika grania. Dokładnie to prezentuje fifa 11 pc, interesujaca fifa 11 pc to wszystko zobaczyć można w następnych odsłonach tego światowego hitu. Korzystając z zainteresowania tą serią zaczęły się pojawiać nowe tytuły, wiążące się z piłką nożną.

Nieprawdopodobnie wciągający tekst, nieprawdaż? Jeżeli również posiadasz takie zdanie, to kliknij tutaj oraz przeczytaj w witrynie pozostałe dane.

Na przykład fifa street 2 przenosi graczy na uliczne boiska w miastach całego świata.

dom - odbicie

Autor: Chris Klüpfel
Źródło: http://www.flickr.com
Star Fitness 5

Autor: Rafał Depa
Źródło: Rafał Depa
O ile tradycyjne gry z seriiFify są typowymi zręcznościówkami, w jakich strzelić trzeba przeciwnikom jak najwięcej goli, to fifa manager jest jedną z najlepszych strategii sportowych, jakie zostały do tej pory wydane. W grze tej gracz będzie się wcielał nie w zawodników, a w managera, jaki ma odnieść sukces ze swoim zespołem. Gra jest bardzo rozbudowana i daje ogrom kombinacji, trzeba przecież zarządzać wszystkimi aspektami prowadzenia takiej drużyny. Do dyspozycji jest blisko tysiąc klubów, 35 tysięcy zawodników i ogrom statystyk, na których opierać się można w czasie swoich decyzji.

Wielbicielom tego typu formy zabawy fifa manager 12 zagwarantuje długie godziny grania, ale też wiele radości, jak się osiągnie zaplanowane cele.