Wiele wielkich premier w tym miesiącu.

Nie tak dawno temu swoją premierę miało sporo sequeli oraz gier komputerowych, na jakie czekaliśmy niemalże trzy lata. W salonach z grami na stoiskach leżą już świeże opakowania z grami fanów RPG, zaś w Multikinie oraz kinach IMAX emitowane są od wczoraj filmy serii Star Wars.
Zacznijmy może od omówienia gry Final Fantasy ps3, czyli najnowszego cudeńka Hironobu Sakaguchiego, autora całej bez mała serii gier z cyklu FF.

opinie
Sequel jest faktycznie remakiem najstarszej gry sagi, o najnowszym silniku graficznym Unreal Engine 4, jaki teleportuje nas do wszechświata kreskówki. Kształty bohaterów przypominają jakoby były wyciągnięte dosłownie z komiksu. Gra ma także odświeżoną historię główną i dodane kilka historii pobocznych – . Powiększony prawie że dwukrotnie świat i rozbudowana historia, dostarczą więcej niż sto godzin rozgrywki. Kolejna gra to FM Manager, praktycznie wszystkim znana gra opublikowana w wersji na PC oraz najnowszą konsolę PS3, niestety, ale miłośnicy serii nie będą mogli zagrać w powyższy tytuł na XBoxie.

Kiedy przejdziesz do sedna problematyki, to wiedz, że możesz zdobyć pozostałe informacje na opisywany temat – przeczytaj w serwisie (http://www.purana.com.pl/5_purana) wszystko, co okazuje się przydatne w tym miejscu.

W czasie rozgrywki będziemy mogli jak zawsze zająć stanowisko managera jednego z zespołów piłkarskich. W najnowszym FM Manager będziemy mogli dobierać spośród wielu zespołów, z tego powodu iż firma SEGA deklaruje wyraźnie dziewięćdziesiąt dwie flagi swiata do wyboru! Na koniec istna frajda dla miłośników serii Star Wars. Na początku owego miesiąca w kinach zagoszczą po kolei filmy Lego Star Wars Przebudzenie Mocy, czyli ekranizacja wybitnie tworzona dla najmłodszych, żeby i one mogły zobaczyć kultowy film. Nie oznacza to, że rodzice nie mają wejścia do kina. Wręcz przeciwnie, seria Lego Star Wars jest naszym zdaniem fenomenalna toteż jest warta zobaczenia –

W bieżącym tygodniu fani gier RPG oraz filmów z cyklu Star Wars niestety, a być może szczęśliwie nie mają wiele wolnego czasu. Z tego powodu zachęcamy, żeby już dziś zarezerwować bilety na Lego Star Wars Przebudzenie Mocy, może wraz ze znajomymi oraz kupienie Final Fantasy, które zostało odświeżone.