Sprawdź jak można łatwo nagrywać swoje wyczyny sportowe

Miłośnicy nagrywania wyczynowych faktów sportowych doczekali się asortymentu zaprojektowanego wyjątkowo dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają wysokie kryterium użyteczności, a dzięki zaawansowanej technologii zaskakują niebywałą jakością filmów i zdjęć w różnych rozdzielczościach i w jakości istotnie przewyższającej dotychczasowy standard FullHD.

Kamera GoPro Hero3

Źródło: http://kamerynakask.pl/

Kamera GoPro Hero3 jest godziwą następczynią modelu Hero2. Posiada obiektyw składający się z 6 części, w tym w soczewkę asferyczną, która w połączeniu z możliwością dowolnego wyboru pola widzenia kamery gwarantuje właścicielowi nagrywanie filmów z różnych perspektyw i pod odmiennym kątem. GoPro Hero3 mimo zróżnicowania innowacyjnych funkcji jest mniejsza, lżejsza i efektywniejsza od poprzedniczki. W ofercie producenta dostępna jest w trzech wersjach: White, Silver i Black Edition. Wszystkie mają wmontowany nowoczesny sensor CMOS, którego rozdzielczość to odpowiednio: 5Mpix, 11Mpix lub 12Mpix. Ponadto, sprzęt umożliwia filmowanie w jakości FullHD. Najbardziej zaawansowana z zestawu – seria Black Edition urzeka możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości 4K – model rejestruje dwa razy więcej detali niż w teraz stosowanym standardzie FullHD – jak i efektem SlowMotion (nagrywanie w zwolnionym tempie) przy niższych rozdzielczościach .

Kamery cyfrowe GoPro mogą się także pochwalić solidną i wodoodporną obudową, która pozwala na filmowanie i tworzenie zdjęć nawet do sześćdziesięciu m. pod wodą. Pojedynczy model ma ułożone dostępne przyciski, które zadowolą miłośników sportów zimowych, bo można je obsłużyć nawet w rękawiczkach.

Jeśli interesuje Cię ciąg dalszy kaseta sterownicza naszego opisu zachęcamy do następnego artykułu, który znajduje się pod tym linkiem. W nim rozwieją się wszelkie Twe niepewności.

Poza tym, sportowe kamery GoPro są zbudowane tak, by maksymalnie ograniczać szumy wiatru orazzapewnić użytkownikowi najwyższą jakość dźwięku.

Czym oprócz tego wyróżnia się seria Hero3 na tle starszych produktów GoPro? Z praktycznych nowych rozwiązań należy powiedzieć o funkcji WiFi, która zapewnia bezprzewodowe transferowanie filmów czy zdjęć i może być kontrolowana przez smartfony oraz tablety, posiadające system iOS lub Android. Dodatkowo, kamery mają slot na karty microSDHC/XC, dzięki czemu obsługują karty o pojemnościach do 64GB. Zainstalowane w kamerze wyjście micro HDMI umożliwia odtwarzanie zdjęć i filmów przez odbiornik telewizyjny bez konieczności korzystania z komputera.

Firma zadbała także o największy na rynku zestaw akcesoriów do mocowania sprzętu na rozmaitych powierzchniach. W ofercie odnajdziemy, m.in.: mocowanie na kask wentylowany, mocowanie na kask pełny, uchwyt na głowę, zaczep na klatkę piersiową oraz przyssawki do szyby, odporne nawet przy prędkości 240km/h! Poza tym, dostępne są także: wyświetlacz bądź wypornościowa tylna ścianka, która ułatwia zlokalizowanie kamery, jeśli ta, np. odczepi się od deski surfingowej (co i tak jest bardzo mało prawdopodobne), ponieważ będzie unosiła się na wodzie.

Kamery cyfrowe Go Pro Hero to doskonały sprzęt dla profesjonalnych konsumentów. Najdroższa z omawianych – GoPro Hero Black Edition już stała się prawdziwym zwycięzcą w zestawieniu z produktami podobnej klasy i cieszy się niesłabnącą popularnością u odbiorców. I nic w tym niecodziennego, bo ma do dyspozycji naprawdę sporo przydatnych funkcji. Dzięki niej możliwe jest nie tylko nagrywanie w jakości 4K, lecz rejestrowanie zdjęć i filmów z szybkością trzydziestu klatek na sek. Kamery Hero3 to zupełnie inne spojrzenie na filmowanie i następny krok w stronę spełniania wymagań fotografujących.