Sprawdź jak można łatwo nagrywać swoje wyczyny sportowe

Miłośnicy nagrywania wyczynowych faktów sportowych doczekali się asortymentu zaprojektowanego wyjątkowo dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają wysokie kryterium użyteczności, a dzięki zaawansowanej technologii zaskakują niebywałą jakością filmów i zdjęć w różnych rozdzielczościach i w jakości istotnie przewyższającej dotychczasowy standard FullHD.

Kamera GoPro Hero3

Źródło: http://kamerynakask.pl/

Kamera GoPro Hero3 jest godziwą następczynią modelu Hero2. Posiada obiektyw składający się z 6 części, w tym w soczewkę asferyczną, która w połączeniu z możliwością dowolnego wyboru pola widzenia kamery gwarantuje właścicielowi nagrywanie filmów z różnych perspektyw i pod odmiennym kątem. GoPro Hero3 mimo zróżnicowania innowacyjnych funkcji jest mniejsza, lżejsza i efektywniejsza od poprzedniczki. W ofercie producenta dostępna jest w trzech wersjach: White, Silver i Black Edition. Wszystkie mają wmontowany nowoczesny sensor CMOS, którego rozdzielczość to odpowiednio: 5Mpix, 11Mpix lub 12Mpix. Ponadto, sprzęt umożliwia filmowanie w jakości FullHD. Najbardziej zaawansowana z zestawu – seria Black Edition urzeka możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości 4K – model rejestruje dwa razy więcej detali niż w teraz stosowanym standardzie FullHD – jak i efektem SlowMotion (nagrywanie w zwolnionym tempie) przy niższych rozdzielczościach http://www.cyfrowe.pl/.

Kamery cyfrowe GoPro mogą się także pochwalić solidną i wodoodporną obudową, która pozwala na filmowanie i tworzenie zdjęć nawet do sześćdziesięciu m. pod wodą. Pojedynczy model ma ułożone dostępne przyciski, które zadowolą miłośników sportów zimowych, bo można je obsłużyć nawet w rękawiczkach. Poza tym, sportowe kamery GoPro są zbudowane tak, by maksymalnie ograniczać szumy wiatru orazzapewnić użytkownikowi najwyższą jakość dźwięku.

Czym oprócz tego wyróżnia się seria Hero3 na tle starszych produktów GoPro? Z praktycznych nowych rozwiązań należy powiedzieć o funkcji WiFi, która zapewnia bezprzewodowe transferowanie filmów czy zdjęć i może być kontrolowana przez smartfony oraz tablety, posiadające system iOS lub Android. Dodatkowo, kamery mają slot na karty microSDHC/XC, dzięki czemu obsługują karty o pojemnościach do 64GB. Zainstalowane w kamerze wyjście micro HDMI umożliwia odtwarzanie zdjęć i filmów przez odbiornik telewizyjny bez konieczności korzystania z komputera.

Firma zadbała także o największy na rynku zestaw akcesoriów do mocowania sprzętu na rozmaitych powierzchniach. W ofercie odnajdziemy, m.in.: mocowanie na kask wentylowany, mocowanie na kask pełny, uchwyt na głowę, zaczep na klatkę piersiową oraz przyssawki do szyby, odporne nawet przy prędkości 240km/h! Poza tym, dostępne są także: wyświetlacz bądź wypornościowa tylna ścianka, która ułatwia zlokalizowanie kamery, jeśli ta, np. odczepi się od deski surfingowej (co i tak jest bardzo mało prawdopodobne), ponieważ będzie unosiła się na wodzie.

Kamery cyfrowe Go Pro Hero to doskonały sprzęt dla profesjonalnych konsumentów. Najdroższa z omawianych – GoPro Hero Black Edition już stała się prawdziwym zwycięzcą w zestawieniu z produktami podobnej klasy i cieszy się niesłabnącą popularnością u odbiorców. I nic w tym niecodziennego, bo ma do dyspozycji naprawdę sporo przydatnych funkcji. Dzięki niej możliwe jest nie tylko nagrywanie w jakości 4K, lecz rejestrowanie zdjęć i filmów z szybkością trzydziestu klatek na sek. Kamery Hero3 to zupełnie inne spojrzenie na filmowanie i następny krok w stronę spełniania wymagań fotografujących.