Jak wypocząć w święta?

Znacie kogokolwiek, kto w święta wypoczął? No właśnie… Porządkowanie, pichcenie, kupowanie, wyjeżdżanie do rodzinki, potem burzliwe czasami dysputy przy stole – wszystko to potrafi nieźle zmęczyć!

wygląd
szkolenia

Autor: Wonderbox Pologne
Wyczekujemy na ten czas cały rok. Zawsze wyobrażamy sobie, że będzie miło, bez pośpiechu, nastrojowo. Że to będzie czas relaksu. Niestety, rzadko tak bywa. Bo tak naprawdę nie potrafimy – zresztą nie wyłącznie w czasie świąt – po prostu odpoczywać. Mamy nadzieję, że wykorzystując nasze zasady, jednak w czasie świąt odpoczniecie. W jaki sposób to zrobić?
Przede wszystkim bądź asertywny. Dawno niewidziana ciotka zaprosiła cię do siebie na święta, zaś odległość do niej to „jedyne” czterysta kilometrów? I oczywiście nie wypada jej odmówić? Naprawdę warto w takiej sytuacji oznajmić wprost, że taka podróż wymaga od nas niezwykle dużo zachodu, oraz rzucić luźną aluzję, iż możemy się spotkać po świętach. I może taka wizyta wtenczas, w mniej nerwowej atmosferze, da trochę więcej frajdy? Pokażmy, że zależy nam, lecz że mamy też swoje zdanie, własne wymogi a także własne wątpliwości.

Zaintrygowały Cię opisy podane w naszym artykule? Jeżeli tak, to czytaj również (http://www.edukacjaaktywna.pl/) zbliżone wiadomości, dotyczące tego tematu. Zapraszamy do nowej strony.

Nie traćmy paru drogocennych godzin na podróżowanie do miejsca, w którym, jak już się znajdziemy, będziemy tak utrudzeni i sfrustrowani, że nie odnajdziemy nawet siły, aby radować się tym, iż tam w końcu dotarliśmy. Rób to, co wychodzi ci najlepiej. Robisz fenomenalną rybę po grecku? Wspaniale. Nie musisz więc równolegle startować w konkursie na najsmaczniejszego karpia, pierogi oraz kompot z suszu.

Przynajmniej jedno z nich jest w stanie wykonać ktoś inny czy też w ostateczności możesz zamówić poza domem. Znajdź chwilę dla siebie, weź do ręki program tv, obejrzyj świetny film, zrelaksuj się.