Sapkowski – z pewnością jeden z najbardziej poczytnych polskich autorów fantasty!

Coraz krótsze dni spadające z drzew liście, niskie temperatury, deszcz miarowo bębniący o szyby – jesienna pogoda nierzadko daje nam w kość i wprawia w niezbyt optymistyczny nastrój.

audiobook

Autor: jeff_golden
Źródło: http://www.flickr.com
Nasuwa się pytanie: jak poprawić sobie humor?
Ile głów tyle pomysłów na pokonanie chandry. Jedni zasiadają przed telewizorem z pudełkiem lodów w ręku i „pochłaniają” filmy komediowe, drudzy oglądają fotografie z wakacyjnych podróży, a inni otulają się szczelnie ciepłym kocem i zanurzają w lekturze książek piętrzących się na półce. książki Sapkowskiego to z całą pewnością idealna propozycja na długie jesienne wieczory, przede wszystkim zaś tzw. trylogia husycka, a dokładniej mówiąc seria powieści fantastyczno-historycznych Ich akcja rozgrywa się w średniowiecznej Polsce, natomiast główną postacią jest Reynevan, młody mężczyzna chcący wziąć odwet za śmierć brata. Należy zwrócić uwagę na 2 tom przedstawionej serii, który nosi tytuł Boży bojownicy Audiobook powieści pojawił się na rynku przeszło 5 lat temu u, nadal . Czemu? Powodów jest przynajmniej kilka. To prawdopodobnie jedna z największych tego rodzaju produkcja w Europie. Wzięło w niej udział 174 wybitnych aktorów. A jeżeli, poszukujesz pozostałych pozycji z dorobku przywołanego autora wklep w wyszukiwarkę hasło Sapkowski audiobook – Fonopolis audiobooki.

Jeśli zdecydujesz się poszukiwać materiałów na naszej stronie internetowej wystarczy w wyszukiwarce znaleźć odpowiedni tytuł. W mgnieniu oka na monitorze komputera wyświetlą się setki stron www z ofertami sprzedaży.