Jak wypocząć w święta?

Jak wypocząć w święta?

Znacie kogokolwiek, kto w święta wypoczął? No właśnie… Porządkowanie, pichcenie, kupowanie, wyjeżdżanie do rodzinki, potem burzliwe czasami dysputy przy stole – wszystko to potrafi nieźle zmęczyć!

wygląd
szkolenia

Autor: Wonderbox Pologne
Wyczekujemy na ten czas cały rok. Zawsze wyobrażamy sobie, że będzie miło, bez pośpiechu, nastrojowo.

Sądzisz, że masz więcej pytań? (https://www.campowo.pl/gory/camp-aktorski) Zatem śpieszymy poinformować Cię, że w każdej sekundzie można się z nami kontaktować. Z radością odpowiemy na każdą ocenę.

Że to będzie czas relaksu. Niestety, rzadko tak bywa. Bo tak naprawdę nie potrafimy – zresztą nie wyłącznie w czasie świąt – po prostu odpoczywać. Mamy nadzieję, że wykorzystując nasze zasady, jednak w czasie świąt odpoczniecie. W jaki sposób to zrobić?

Przede wszystkim bądź asertywny. Dawno niewidziana ciotka zaprosiła cię do siebie na święta, zaś odległość do niej to „jedyne” czterysta kilometrów? I oczywiście nie wypada jej odmówić? Naprawdę warto w takiej sytuacji oznajmić wprost, że taka podróż wymaga od nas niezwykle dużo zachodu, oraz rzucić luźną aluzję, iż możemy się spotkać po świętach. I może taka wizyta wtenczas, w mniej nerwowej atmosferze, da trochę więcej frajdy? Pokażmy, że zależy nam, lecz że mamy też swoje zdanie, własne wymogi a także własne wątpliwości. Nie traćmy paru drogocennych godzin na podróżowanie do miejsca, w którym, jak już się znajdziemy, będziemy tak utrudzeni i sfrustrowani, że nie odnajdziemy nawet siły, aby radować się tym, iż tam w końcu dotarliśmy. Rób to, co wychodzi ci najlepiej. Robisz fenomenalną rybę po grecku? Wspaniale. Nie musisz więc równolegle startować w konkursie na najsmaczniejszego karpia, pierogi oraz kompot z suszu.

Przynajmniej jedno z nich jest w stanie wykonać ktoś inny czy też w ostateczności możesz zamówić poza domem. Znajdź chwilę dla siebie, weź do ręki program tv, obejrzyj świetny film, zrelaksuj się.
Comments are closed.