Polska scena rozrywki i kultury czyli niewielki przegląd najpopularniejszych artystów z kilku dziedzin.

Polska scena rozrywkowa cały czas ma dużo do zaproponowania, zarówno miłośnikom porządnej muzyki, jak również kabaretowego humoru. Wśród artystów cały czas dużą popularnością cieszy się zespół Ich Troje.

Historia tego zespołu zaczęła się prawie dwadzieścia lat temu, w międzyczasie dwa razy dostąpił zaszczytu reprezentacji naszego kraju na festiwalu eurowizji, i wydał kilkanaście popularnych w całej Polsce hitów. Przez cały ten okres czasu w składzie zespoły było kilka piosenkarek, a jedną z najpopularniejszych płyt jest ich troje po piąte a niech gadają cd, jaka została wydana w roku 2002. Z kolei pośród wielbicieli muzyki rapowej od wielu lat dużym zainteresowaniem się cieszy Kaen. Podczas swej artystycznej kariery współpracował on z najlepszymi muzykami grającymi tę muzykę, a jego rozpoznawczym znakiem stała się czarna maska, zakładana w czasie koncertów.

Jeżeli ta tematyka Cię ciekawi, bez zwłoki kliknij ten link! Przedstawiana w tamtym miejscu polecana strona internetowa (https://www.collegium-novum.eu/blog,2.html) z pewnością również Cię wciągnie!

Kaen posiada na swoim koncie parę płyt, z których najbardziej popularną jest kaen od kołyski aż po grób cd. Wydana w 2012 roku uzyskała status złotej płyty, co jak na ten rodzaj muzyki jest świetnym rezultatem.

Niezwykle ciekawie prezentuje się również nasza domowa scena kabaretowa. Od lat działają na niej kabarety, przy żartach których śmieją się i dorośli i dzieci. Ponad czternastoletnią karierę za sobą już ma Kabaret Moralnego Niepokoju, stał się on przez ten czas jedną z bardziej znanych formacji kabaretowych w Polsce. Przez te lata działania wymyślił on mnóstwo śmiesznych żartów, cały czas ogromną popularnością się cieszą kabaret moralnego niepokoju tygodniki dvd. Równie chętnie oglądany jest także kabaret Ani Mru Mru, który założono w roku 2000.

Ten kabaret zyskał w przeciągu kilkunastu lat swojej kariery mnóstwo nagród i wyróżnień, a na jego występy bilety sprzedają się błyskawicznie. Kompletna twórczość tych zdolnych, bawiących do łez artystów znajduje się na kabaret ani mru mru dvd, tak więc jeśli ktoś zechce się zapoznać z jego twórczością lub powspominać sobie najśmieszniejsze sceny, to zakup tej płyty będzie doskonałym pomysłem.