pokój

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Ciekawe planszówki specjalnie dla zapaleńców określonego typu gier

Płock
W sprzedaży dostępne będą różnego typu gry. Jedne z nich będą grami przygodowymi i bajkowymi, a inne mrocznymi i strategicznymi. Gry przygodowe i bajkowe osiągalne będą dla całej rodziny, a czasami nieco starsze dzieci po prostu nie będą chciały wziąć w nich udziału z uwagi na to, że wydadzą się im one niezbyt skomplikowane i nudne.

More

Pokój łamigłówek - interesujący sposób na dobrą przygodę

kostiumy kąpielowe
Autor: ZARA
Źródło: ZARA
Każdy dorosły człowiek posiada w sobie odrobinę z małego dziecka. Lubimy łamigłówki, dobrą zabawę oraz lubimy być zaskakiwani. Obecnie, żeby sprostać wymaganiom tego typu konsumentów, wymyślane są coraz to nowe zabawy dla dorosłych użytkowników.

More

internetowa rozgrywka - w jaki sposób odnaleźć odpowiednie miejsce

zabawa
Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Escape room to iluzoryczna gra. Misją gracza jest uciekanie z zamkniętego pokoju. Szansę taką gracz dostaje po rozwikłaniu wszelkich łamigłówek i rebusów. Zagadki przed komputerem są ogromnie wymagające i intrygujące, a to pozwoliło na osiągnięcie wielkiego zainteresowania wśród graczy posiadających komputery, smartfony, bądź tablety. Rozrywka stała się rzeczywiście realna i gracz sprzed ekranu komputera może wejść samodzielnie do tajemniczego pokoju i spróbować swoich sił, sprawdzić, czy podoła zadaniu i zniknie z pokoju przed wyznaczonym czasem.

More

Escape room - nowoczesny format rozrywki w metropolii kraju.

escape room
Autor: thornet_
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze kilka lat temu rozrywka postrzegana była jako wyjście do kina, teatru lub spotkania w gronie znajomych. Gdy spotykaliśmy się z kolegami zazwyczaj umilaliśmy sobie czas rozgrywając partie w planszówki, gry karciane oraz gry ruchowe na przykład Twister.

More