wiedza

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Eskapada życia

migawka - urlop
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Ciągle nie masz opracowanego tegorocznego urlopu? Najwyższa pora, ażeby skierować się do biura podróży jak też popytać o folder z interesującymi propozycjami.

More

Które modele opon dobrze jest wybrać na lato

opony
Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Zmiana opon samochodowych na letnie bywa dla początkujących kierowców trudniejsza niż czasami może się wydawać. Przy kupnie opon trzeba bowiem uwzględnić szereg rozmaitych czynników, o jakich dużo osób może nie mieć pojęcia. Dobrze zyskać choć wstępną wiedzę na temat typów opon oraz ich specyfiki, aby najlepiej zatroszczyć się o bezpieczniejsze poruszanie się na drodze. Jedną ze spraw, jakiej należy się tu bez wątpienia przyjrzeć okazuje się obecnie coś takiego jak opony na lato.

More

Wstąpienie do Unii Europejskiej a wzrost spożycia wina. Podstawowe wiadomości ze świata wina!

piękne dębowe beczki
Autor: Angela Llop
Źródło: http://www.flickr.com
We Francji, czy we Włoszech jest pożyteczny zwyczaj kosztowania porządnego winka podczas obiadu lub kolacji. Gdy jeździmy po tych państwach z pewnością niejednokrotnie byliśmy świadkiem tego typu obrazków. Wtedy zapewne zazdrościliśmy naszym sąsiadom z Europy, że mogą sobie na taką ekstrawagancję pozwolić. Przecież w tych właśnie krajach każdy obszar ma swoje winnice i tajemne przepisy, których historia sięga średniowiecza i strzeżone przez mnichów. Tymczasem, dzięki wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej, także my jesteśmy w stanie sobie pozwolić na wysokiej klasy wino, nie wydając przy tym wielkich sum.

More