wiedza

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Eskapada życia

migawka - urlop
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Ciągle nie masz zaplanowanego tegorocznego urlopu? Najwyższa pora, ażeby skierować się do biura podróży jak też popytać o katalog z interesującymi ofertami.

More

Które modele opon dobrze jest wybrać na lato

opony
Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Wymiana opon samochodowych na letnie bywa dla samochodowych laików trudniejsza niż czasami może się wydawać. Przy kupnie opon należy bowiem uwzględnić szereg rozmaitych czynników, o jakich dużo osób może nie posiadać pojęcia. Dobrze zyskać choć wstępną wiedzę na temat typów opon oraz ich specyfiki, żeby lepiej zatroszczyć się o bezpieczniejsze poruszanie się na drodze. Jedną ze spraw, jakiej warto się tu niewątpliwie przyjrzeć okazuje się dziś coś tego typu jak opony na lato.

More

Wstąpienie do Unii Europejskiej a wzrost spożycia wina. Podstawowe wiadomości ze świata wina!

piękne dębowe beczki
Autor: Angela Llop
Źródło: http://www.flickr.com
We Francji, czy we Włoszech jest dobry zwyczaj kosztowania porządnego winka do obiadu lub kolacji. Gdy podróżujemy po tych regionach bez wątpienia niejednokrotnie byliśmy świadkiem takich obrazków. Wtedy pewnie zazdrościliśmy naszym sąsiadom z Europy, że są w stanie sobie na coś takiego pozwolić. W końcu w tych właśnie krajach każdy region ma swoje winnice i tajemne przepisy, których historia sięga średniowiecza i pilnowane przez mnichów. Tymczasem, dzięki wejściu Polski do Unii Europejskiej, także my możemy sobie pozwolić na dobrej klasy wino, nie wydając przy tym wielkich sum.

More