wiedza

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Eskapada życia

migawka - urlop
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Ciągle nie masz opracowanego tegorocznego urlopu? Najwyższy czas, aby skierować się do biura podróży oraz popytać o folder z interesującymi ofertami.

More

Które modele opon dobrze jest wybrać na lato

opony
Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Wymiana opon samochodowych na letnie bywa dla samochodowych laików trudniejsza niż w większości wypadków może się wydawać. Przy kupnie opon należy bowiem uwzględnić szereg różnych czynników, o jakich wiele ludzi może nie mieć pojęcia. Dobrze zyskać chociaż wstępną wiedzę na temat typów opon oraz ich cech technicznych, aby lepiej postarać się o bezpieczniejsze poruszanie się po drodze. Jedną ze spraw, jakiej należy się tu z pewnością przyjrzeć bywa teraz coś takiego jak opony na lato.

More

Wstąpienie do Unii Europejskiej a wzrost spożycia wina. Podstawowe wiadomości ze świata wina!

piękne dębowe beczki
Autor: Angela Llop
Źródło: http://www.flickr.com
We Francji, czy we Włoszech panuje dobry zwyczaj picia porządnego winka do obiadu albo kolacji. Gdy wędrujemy po tych regionach na pewno niejednokrotnie byliśmy świadkiem tego typu widoczków. Wówczas zapewne zazdrościliśmy naszym sąsiadom z Europy, że są w stanie sobie na coś takiego pozwolić. Przecież w tych właśnie państwach każda kraina ma swoje winnice i tajemne przepisy, sięgające średniowiecza i pilnowane przez mnichów. Tymczasem, dzięki wstąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej, również my jesteśmy w stanie sobie pozwolić na wysokiej klasy wino, nie wydając przy okazji bajońskich sum.

More