hobby

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jaki prezent wybrać czyli parę porad na temat tego, co można podarować bliskiej osobie z różnych okazji.

prezent
Każda z okazji jest dobra, żeby dać komuś jakiś interesujący upominek. Imieniny, urodziny czy kawalerski wieczór z pewnością do takich okazji również będą się zaliczać, z tego też powodu w takich dniach warto również o czymś ciekawym pomyśleć dla kogoś bliskiego.

More

Już dzisiaj wybierzcie gry planszowe dla swoich dzieci, a być może w ręce wpadnie Wam również gra dla Was?

sukienka
Źródło: http://sklep.maximussukienki.pl/
Wielu dorosłym zdaje się, że małolaty spędzają cały czas przed ekranem komputera, bo jest to ich główne zainteresowanie.

More

Każdy ma jakieś pasje - są tacy, którzy kolekcjonują znaczki, a inni monety - niekiedy jednak chcemy pozbyć się nieużywanych kolekcji

xbox
Autor: - EMR -
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli na przykład nasz dziadek miał hobby i kolekcjonował stare monety, to mógł w spadku pozostawić nam swój skarb. Jednak, my niekoniecznie musimy jego miłość rozumieć i kontynuować.


Jeśli od dzieciństwa pasjonowaliśmy się zbieraniem przykładowo starych monet, bo zaszczepił w nas tę miłość dziadek, to możemy przejąć później jego kolekcję i ciągnąć jej uzupełnianie.

More

Wstąpienie do Unii Europejskiej a wzrost spożycia wina. Podstawowe wiadomości ze świata wina!

piękne dębowe beczki
Autor: Angela Llop
Źródło: http://www.flickr.com
We Francji, czy we Włoszech jest pożyteczny zwyczaj kosztowania porządnego winka podczas obiadu lub kolacji. Gdy jeździmy po tych państwach z pewnością niejednokrotnie byliśmy świadkiem tego typu obrazków. Wtedy zapewne zazdrościliśmy naszym sąsiadom z Europy, że mogą sobie na taką ekstrawagancję pozwolić. Przecież w tych właśnie krajach każdy obszar ma swoje winnice i tajemne przepisy, których historia sięga średniowiecza i strzeżone przez mnichów. Tymczasem, dzięki wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej, także my jesteśmy w stanie sobie pozwolić na wysokiej klasy wino, nie wydając przy tym wielkich sum.

More