hobby

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/krakow-rynek.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy myślistwo wymaga od nas dużych wydatków gotówkowych?

Strzelba myśliwska
Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Każdy z nas posiada swoje zainteresowania. Niektóre z nich nie wymagają znacznych nakładów finansowych, które musimy na wstępie przeznaczyć na rozwinięcie własnych zainteresowań. Inne natomiast wymagają od nas specjalistycznego sprzętu, który koniecznie musimy znaleźć. Jeżeli tego nie uczynimy to niestety często w praktyce będziemy poddani na działanie przykrych i przede wszystkim groźnych warunków. Ze względów bezpieczeństwa wymagany ekwipunek musi zostać przez nas koniecznie pozyskany, jeżeli zależy nam na zdrowym i prawidłowym wykonywaniu uprawianej przez nas pasji.

More

Jaki prezent wybrać czyli parę porad na temat tego, co można podarować bliskiej osobie z różnych okazji.

prezent
Każda z okazji jest dobra, żeby dać komuś jakiś interesujący upominek. Imieniny, urodziny czy kawalerski wieczór z pewnością do takich okazji również będą się zaliczać, z tego też powodu w takich dniach warto również o czymś ciekawym pomyśleć dla kogoś bliskiego.

More

Już dzisiaj wybierzcie gry planszowe dla swoich dzieci, a być może w ręce wpadnie Wam również gra dla Was?

sukienka
Źródło: http://sklep.maximussukienki.pl/
Wielu dorosłym zdaje się, że małolaty spędzają cały czas przed ekranem komputera, bo jest to ich główne zainteresowanie.

More

Każdy ma jakieś pasje - są tacy, którzy kolekcjonują znaczki, a inni monety - niekiedy jednak chcemy pozbyć się nieużywanych kolekcji

xbox
Autor: - EMR -
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli przykładowo nasz dziadek miał hobby i kolekcjonował stare monety, to miał prawo w spadku oddać nam swój skarb. Jednakże, my nie zawsze musimy jego miłość rozumieć i podzielać.


Jeżeli od dzieciństwa pasjonowaliśmy się kolekcjonowaniem przykładowo starych monet, bo wpoił w nas tę pasję dziadek, to możemy przejąć potem jego kolekcję oraz ciągnąć jej powiększanie.

More

Wstąpienie do Unii Europejskiej a wzrost spożycia wina. Podstawowe wiadomości ze świata wina!

piękne dębowe beczki
Autor: Angela Llop
Źródło: http://www.flickr.com
We Francji, czy we Włoszech jest pożyteczny zwyczaj kosztowania porządnego winka podczas obiadu lub kolacji. Gdy jeździmy po tych państwach z pewnością niejednokrotnie byliśmy świadkiem tego typu obrazków. Wtedy zapewne zazdrościliśmy naszym sąsiadom z Europy, że mogą sobie na taką ekstrawagancję pozwolić. Przecież w tych właśnie krajach każdy obszar ma swoje winnice i tajemne przepisy, których historia sięga średniowiecza i strzeżone przez mnichów. Tymczasem, dzięki wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej, także my jesteśmy w stanie sobie pozwolić na wysokiej klasy wino, nie wydając przy tym wielkich sum.

More